Güncel Teknoloji sitemize hoş geldiniz. Sitemizden tam anlamıyla faydalanmak için giriş yapabilir veya ücretsiz üye olabilirsiniz.

Xperia Z2 ve Z3'e Lollipop Güncellemesi Geliyor

Konu, 'Teknoloji Haberleri' kısmında teknolojikman tarafından paylaşıldı.

1. teknolojikman

teknolojikman Yeni

Beğenilen Mesajları:
    12
    Sony,orta segment çıkardığı akıllı telefonların güncellemelerinle ilgilenmeyi bırakıp amiral gemilerinin güncellemeleriyle uğraşmaları bir çok açıdan tepki çekmekte.Tüm Xperia Z serisine Lollipop güncellemesi geleceğini belirten Sony yavaş yavaş bu güncellemelerini teslim edeceğini görüyoruz.
    Xperia Z2 ve Z3 için çıkacak olan Android 5.0 sürümünü test etmek amacıyla Vodafone Avustralya’daki telefonlara güncelleme verileceği hakkında bilgi duyuruldu ve onaylandı.Büyük ihtimal Vodafone operatörüne bağlı olarak üretilen bütün Z2 ve Z3 modelleri Mart’a kadar güncelleme alır.Tabi dünya çapında bulunan diğer Z2 ve Z3’ün alacağı güncellemeler daha erken olabilir.Şimdilik bu konu da detaylı bir bilgi bulunmamaktadır.Bizi takip etmeye devam edin.
    KAYNAK

2. Ahbârî

Ahbârî Dekan Süper Moderatör

Beğenilen Mesajları:
    835
    sözde şubatta z1 için 5.0 gelecekti... son pişmanlıkmış.

3. black

black Profesör

Beğenilen Mesajları:
    210
    Z'ye ve ZR'ye lollipop gelmezse şaşırmayın Z1'in durumu zaten belli nisandan önce gelmez o arada da cihazı hantallaştıran bir kaç güncelleme daha gönderirler cihazdan memnunum da sony'den değilim

4. Ahbârî

Beğenilen Mesajları:
    835
    nisan'dan önce gelmezse gider meizu almış olurum çoktan.

5. black

black Profesör

Beğenilen Mesajları:
    210
    Z1 hem istenen satış performansını vermediği için hem de eskidiği için umurlarında olacağını zannetmiyorum nisan diyorum
    Z2 zaten sony'i batıran cihaz oldu yangından mal kaçırır gibi cihaz çıkarırsan satılanların %70'i hatalı çıkar tabi en azından sorunsuz olanların gönlünü almak için erken verebilirler
    Z3'e zaten kesin erken gelir tabi ki bir sony klasiğiyle bol sorunlarla dolu olarak :)
    Z ve ZR'de almaz diyorum

6. teknolojikman

teknolojikman Yeni

Beğenilen Mesajları:
    12
    Bekleyip görelim :)

7. Ahbârî

Beğenilen Mesajları:
    835
    korkmasam custom rom işine girecem de, adamların garantisi korkutuyor. s2 de gönlümce oynuyordum. ama z1 e ısınamadım be ya. sony boşa değer kaybetmiyor.

8. teknolojikman

teknolojikman Yeni

Beğenilen Mesajları:
    12
    Ben garantiye kıyıp custom rom'a girdim şu an 5.0.2 kullanıyorum pek sorun yok Xperia L'de

Sayfayı Paylaş