Güncel Teknoloji sitemize hoş geldiniz. Sitemizden tam anlamıyla faydalanmak için giriş yapabilir veya ücretsiz üye olabilirsiniz.

Uploaded vs Sitelerde Hesap Kiralama

Konu, 'Konu Dışı' kısmında Ahbârî tarafından paylaşıldı.

1. Ahbârî

Ahbârî Dekan Süper Moderatör

Beğenilen Mesajları:
    834
    Arkadaşlar DH'de bu tür konular baya var malum. Bir tanesine bakıyorum da 6 aylık 35 tl gibi bir fiyata uploaded turbobit vs hesaplar kiralanıyormuş. Daha önce turbobit satın almıştım fakat hesap kiralamamıştım. Acaba bu kiralama işleri sağlam mıdır? Ne dersiniz?

2. friendly

friendly Süper Moderatör Süper Moderatör

Beğenilen Mesajları:
    1.421
    Yaşadığınız Şehir:
    İstanbul
    Doğru kişiden kiralarsan sorun yaşamazsın, DH de secret.gn isimli kullanıcı var, oradan benim şirketten arkadaşım 3 ay kiraladı süresi bitti, bi 3 ay daha aldı, ikimiz de kullanıyoruz, aynı anda kullanmadığımız müddetçe sorun olmuyor.

Yalnız şöyle veriyor hesabı her ay yeni bir hesap veriyor, ay bitiminde yeni başka hesabı veriyor.

Kullanıcı ismini , şifreyi değiştiremezsin evet, ama neticede kiralık olduğu için sorun problem teşkil etmez.

DH deki s7e7en diye bir kullanıcı var , referansı iyi olmasına rağmen benim arkadaşım ondan aldığı hesap 1 ay sonra patladı epey kapıştılar iş adres isteme noktasına kadar geldi kavga için. Ama sonra bulamadı adresi, iyiki de bulamadı arkadaş ayağına biz de gidecektik, neler olacaktı Allah bilir.

Netice itibari ile secret.gn yi araştır zaten referansı en sağlam kişi o şu an DH de.

Benim görüşüm ; Bu kiralık hesap işinde Turbobit için değmez de uploaded için değer çünkü çok pahalı uploaded orj. şifreleri.

3. tambjk

tambjk Misafir

Beğenilen Mesajları:
    158
    ne işe yarar bu hesaplar siteler?

4. arsenik

arsenik Profesör

Beğenilen Mesajları:
    465
    Uploaded, letitbit tarzı yerler ddl sitesi diye geçer. Genellikle warez içerikte dosyalar için kullanılıyor. Ücretsiz hesaplarda indirme hızını 300 kb/s, 50 kb/s gibi komik hızlara sabitlediklerinden paralı üyelik satın alınıyor.

5. tambjk

tambjk Misafir

Beğenilen Mesajları:
    158
    torrent yetmiyormu ki böyle işlere giriyorsunuz :) onu anlayamadım. Ne indiriyorsunuz böyle.

6. arsenik

arsenik Profesör

Beğenilen Mesajları:
    465
    Ben filehost kullanmıyorum. Ama kullananların bir kısmı eski içerikleri torrentte bulamadığından dolayı kullanıyor.

7. Ahbârî

Ahbârî Dekan Süper Moderatör

Beğenilen Mesajları:
    834
    evet, torentte her şey olmuyor. artı indirip geçiyorsun.

Sayfayı Paylaş