Güncel Teknoloji sitemize hoş geldiniz. Sitemizden tam anlamıyla faydalanmak için giriş yapabilir veya ücretsiz üye olabilirsiniz.

Toplanzi

Konu, 'Tavsiye Ettiğiniz Siteler' kısmında mstfanar tarafından paylaşıldı.

 1. mstfanar

  mstfanar Editör Yetkili Kişi Editör

  Kayıt:
  6 Mayıs 2014
  Mesajlar:
  2.724
  Beğenilen Mesajları:
  559
  [​IMG]
  Toplanzi nedir?

  Toplanzi bulunduğunuz şehirde ilgi alanınıza giren topluluklara üye olup diğer üyelerle tanışmanızı ve beraber etkinliklere katılmanızı sağlayan bir platformdur.

  Herkes etkinlik düzenleyebilir mi?

  Etkinlikleri sadece topluluk yöneticileri düzenleyebilir. Üyeler etkinlik önerebilirler, etkinliğin düzenlenmesi yöneticilerin kontrolündedir.

  Kendi topluluğumu kurabilir miyim?

  Evet. Yaşadığınız sehirde istediğiniz her konuda kendi topluluğunuzu kurabilirsiniz. Aynı konuda başka topluluklar olsa da kendiniz alternatif bir topluluk oluşturabilirsiniz.

  Her topluluğa üye olabilir miyim?

  Herkese açık topluluklara üye olabilirsiniz. Bazı topluluklara üye olmak için ise topluluk yöneticisinin onayı gerekebilir.

  Etkinliklere nasıl katılabilirim?

  Etkinlik sayfasından katılımınızı belirtebilirsiniz. Etkinlikle ilgili aklınıza takılan soruları etkinlik duvarına yazarak ya da topluluk yöneticisine mesaj gönderip sorabilirsiniz.

  Etkinlikleri siz mi düzenliyorsunuz?

  Hayır. Etkinlikler topluluk yöneticileri tarafından düzenleniyor.

  Ne tür etkinliklere katılabilirim ya da düzenleyebilirim?

  Etkinlik türleri her topluluğa göre değişebilir ve yasal olduğu sürece herhangi bir kısıtlama yoktur. Tanışma toplantıları düzenleyebileceğiniz gibi beraber fotoğraf çekebileceğiniz, bir konu üstünde tartışacağınız ya da üyelerinizin katılacağına inandığınız her türlü etkinliği düzenleyebilirsiniz.

  http://toplanzi.com/
   
  friendly bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş