Güncel Teknoloji sitemize hoş geldiniz. Sitemizden tam anlamıyla faydalanmak için giriş yapabilir veya ücretsiz üye olabilirsiniz.

Türkiye Çapında Elektrik Kesintisi

Konu, 'Türkiye Gündemi' kısmında murat tarafından paylaşıldı.

1. tambjk

tambjk Misafir

Beğenilen Mesajları:
    158
    @Empatik , O %100 beceriksizlik konusuna zaten katılıyorum, bende daha önce belirttim :) Sen komplodan bahsedince sabah tv de deşifre programının reklamını gördüm, hatırlatayım dedim. Bu kanal doğrudan iktidarın komiserlerinin ve propaganda bakanlığının direktifleri doğrultusunda yayın politikalarını belirlediğinden, türkiyeyi yöneten üst akılın bu halka neler empoze etmeye çalıştığını, nasıl algı operasyonları çekmeye çalıştığını görmek adına ibretlik bir program olacaktır. İzlerken her saniyesinde aklınıza bu yazdıklarım gelirse daha bir eğlenceli olur :)

2. Empatik

Empatik Doçent

Beğenilen Mesajları:
    95
    Neden herkes alıntılıyor ama hiç bir şey yazmıyor :D Yazıyor da ben mi görmüyorum o_O

3. tambjk

tambjk Misafir

Beğenilen Mesajları:
    158
    @friendly , yarısını izleyebildim. Bu kumpasın altında imzası olanların, bunlara göz yumanların günahı büyük. O kadar deli saçması bir yargılama düzeninde insanın akıl sağlılığını kaybetmemesi büyük başarı.
    --- İki Mesaj Birleştirildi, 2 Nisan 2015 ---
    @Empatik , alıntılayınca alıntı gözükmüyor, forum patlamış durumda, onun yerine tagle. Yazılanı görmek istiyorsan, bozuk mesajı alıntılayıp alıntı kısmından okuyabilirsin.

4. friendly

friendly Süper Moderatör Süper Moderatör

Beğenilen Mesajları:
    1.422
    Yaşadığınız Şehir:
    İstanbul
    @tambjk Tekrarı olsa gene izlemek lazım, satır aralarında çok ince detaylar vardı. Ortam çok puslu kimin ne olduğu belli değil gerçekten.

5. Empatik

Empatik Doçent

Beğenilen Mesajları:
    95
    O kanalları kaldırdığımı sana daha önce belirtmiştim. Beyaz tv dışında (Spor programları zevkli) :D @tambjk

6. tambjk

tambjk Misafir

Beğenilen Mesajları:
    158
    @Empatik , hobaaa. ROK için seyrediyorsun değil mi itiraf et :)

7. friendly

Beğenilen Mesajları:
    1.422
    Yaşadığınız Şehir:
    İstanbul
    Beyaz Tv de şu Ahmet Çakar'lı spor programlarını ben de izliyorum stres atmak için. Bi de sürekli Fenere Azize filan çakıyorlar zevkli oluyor :D

8. Empatik

Empatik Doçent

Beğenilen Mesajları:
    95
    ROK nedir ne değildir bilmem :D Beyaz futbol filan oluyor ya talk show gibi program gece 12 den sonra mükemmel zevkli :D Öncesinde azcık spor konuşuyorlar sıkıyor ama gece yarısından sonra değişiyor :D

9. friendly

Beğenilen Mesajları:
    1.422
    Yaşadığınız Şehir:
    İstanbul
    Rasim Ozan'ı diyor. :D

10. tambjk

tambjk Misafir

Beğenilen Mesajları:
    158
    @friendly , cnn turk ertesi gün tekrarını websitesine koyuyor. En kötü youtube a düşmüştür belki. O konuda daha çok yayın olur, ne hikayeler anlatılacaktır kim bilir.

11. friendly

Beğenilen Mesajları:
    1.422
    Yaşadığınız Şehir:
    İstanbul
    Cnn Türk kanalının ezelden beridir yayınlarını çok beğenirim, her ne kadar bağlı olduğu grup itibari ile muhalif tarafta olsalar da ; her görüşten ehil insanlarla konuları değerlendiriyorlar ve imkanlar dahilinde objektif ve tarafsız olmaya çalışıyorlar, bunu anlayabiliyor insan izlerken. Gerçekten gündemin bütün değerlendirmelerini en objektif tarafları ile ele almaları hoşuma gidiyor.

Özellikle her sabah saat 09:00'da Parametre programı var 1 saat sürüyor , sadece onu bile izleseniz gerçek gündeme tam anlamıyla hakim olup bir fikir sahibi olabiliyor insan.

black bunu beğendi.
  12. tambjk

tambjk Misafir

Beğenilen Mesajları:
    158
    Hakan Çelik ve Deniz Zeyrek ;)

13. Empatik

Empatik Doçent

Beğenilen Mesajları:
    95
    Hakan habire giydiriyor :D hakli giydirmeler ama genelde :)

14. murat

murat Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajları:
    616
    BAKAN TANER YILDIZ'IN AÇIKLAMASI

'NİHAİ CÜMLEYİ SÖYLEMİYORUZ'

Yıldız, kesintiyi tetikleyen sebebin ne olduğunu tespit etmeye yönelik çalışmaların sürdüğünü belirterek, "Aliağa bölgesinde birbirini ardı ardına tetikleyen yapının, frekansın düşmesiyle beraber olduğunu grafiklerle gözlemledik ama bunu tetikleyen sebebin ne olduğunu, bir müdahale mi, teknik gerekçelerle mi, yoksa bir manipülasyonla mı alakalı olduğu konusunda nihai cümleyi kullanmıyor, söylemiyoruz" ifadesini kullandı.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, şöyle konuştu:

"Benim şunu açıklıkla söylemem lazım; Türkiye'nin enerji iletim sistemi, AB üyesi ülkeler tarafından kabul görmüş bir sistemdir. Buradaki kullanılan roleler, her birisi batılı standartlarla beraber kullanılan rolelerdir. O açıdan sistemimize, ekibimize güveniyoruz. Ama bunun sebebini net olarak, bütün detaylarıyla beraber tekrar kamuoyuyla paylaşacağız. Bu süre içerisinde 10.36'da başlayan yapı, çok kısa saniyeler mertebesinde sistemin çökmesine sebep olmuştur. 14.00 itibariyle sistemin yüzde 50'si, 16.30 itibariyle yüzde 90'ı ve saat 20.00 itibariyle sistemin yüzde 100'ü aynı şekilde devreye alınmıştır. Bu açıdan sanayicilerimizin, vatandaşlarımızın ve bütün kesimlerimizin bundan tabii ki tesir altında kaldığını biliyorum. Bütün kurumlarımız ve sistem adına bunun bir kez daha tekrarlanmayacağını inşallah, bunla alakalı çalışmalarımızın devam ettiğini söylemem lazım."

Hürriyet

15. arsenik

arsenik Profesör

Beğenilen Mesajları:
    465
    Özet:Çalışmalarımız son hızda devam ediyor. :D

16. Empatik

Empatik Doçent

Beğenilen Mesajları:
    95
    Siber saldırı olsa birileri üstlenirdi :D

17. ReDo

ReDo Asistan

Beğenilen Mesajları:
    164
    Yaşadığınız Şehir:
    ANKARA
    Tamam itiraf ediyorum, sorumlu benim.

Kızın biri senden elektrik alamıyorum dedi bana, ben de malum trafoyu ona monte etmek istedim ve o sırada şase yaptı. Ülke karanlığa gömüldü. :v

friendly bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş