Güncel Teknoloji sitemize hoş geldiniz. Sitemizden tam anlamıyla faydalanmak için giriş yapabilir veya ücretsiz üye olabilirsiniz.

Steam Üzerinde 3 oyun ücretsiz

Konu, 'Kampanyalar Ve İndirimli Fırsat Ürünleri' kısmında mstfanar tarafından paylaşıldı.

1. mstfanar

mstfanar Editör Yetkili Kişi Editör

Beğenilen Mesajları:
    559
    Belki çok iyi oyunlar olmayabilir fakat bilmek istersiniz diye paylaşayım dedim.
    Dlh.net sitesine üye olan herkese Enclave, East India Company Gold Edition, ve Knights and Merchants HD oyunları ücretsiz olarak veriliyor. Oyunları hesabınıza eklemek için önce üye olup hesabınıza giriş yapmanız gerek ve sonrasında profil sayfanıza girip oyunların karşısındaki linke tıklamanız gerekli.
    Linke tıklayınca steam sitesine yönlendiriyor ve oyunu eklemek isteyip istemediğinizi soruyor. Gerisi size kalmış. :)

friendly bunu beğendi.
  2. arsenik

arsenik Profesör

Beğenilen Mesajları:
    465
    Biri steam origin fırsat konusu açsın da o konuya yeni ücretsiz oyun kampanyalarını atayım. İyi olurdu. :D

3. mstfanar

Beğenilen Mesajları:
    559
    Madem yakın takiptesin, sen neden açmıyorsun ? :) Bir de nereden takip ediyorsun? Bize balık verme, balık tutmayı öğret. :D

4. arsenik

arsenik Profesör

Beğenilen Mesajları:
    465
    Çok yerden takip ediyorum. :D Ben açarsam konu tutmaz diye şey ettim. Uğursuz user :D

5. mstfanar

Beğenilen Mesajları:
    559
    Tutar tutar. :)

Sayfayı Paylaş