Güncel Teknoloji sitemize hoş geldiniz. Sitemizden tam anlamıyla faydalanmak için giriş yapabilir veya ücretsiz üye olabilirsiniz.

Sony Bootloader Kilidini Kaldırın

Konu, 'Güncel Teknoloji Haber Ve Makaleleri' kısmında mstfanar tarafından paylaşıldı.

1. mstfanar

mstfanar Editör Yetkili Kişi Editör

Beğenilen Mesajları:
    559
  2. Ahbârî

Ahbârî Dekan Süper Moderatör

Beğenilen Mesajları:
    834
    işte sony'de buna deli oluyorum. ne saçma şey. samsung kullanırken baya rahattı. kafana göre rom root at oyna. şimdi kilidi açacan, gidecek drm keylerini yedekleyecen, herhangi bir durumda geri atacan vs vs..

3. mstfanar

Beğenilen Mesajları:
    559
    Sony'i benden çok kullandın o kadar ayrıntısını sana sormak lazım. Z1 geldi bizim de dün. Babam eline aldığında beğendi ya o yeter. :) Kamera geç açılıyor mu demiştin sanki? öyle bir sorun da yoktu.

4. Ahbârî

Beğenilen Mesajları:
    834
    sürümler demiştim ama :) mesela sonu 757 ile biten sürümde vardı o. 761 çıktı. tabi bunlar 4.4.2 sürümleri idi. şimdi 4.4.4 sürümü var. kamerayı da başka bir mod kamera ile değiştirdim. şimdilik fena durmuyor kamera. biraz kullansın hele. ama sana tavsiyem babana şu linkteki üründen bulun. nette fiyat farklılıkları var. dh de de satılıyor. örnek olsun diye şu linke bak : Sony Xperia Z1 L39h,z Ultra Xl39h Manyetik Şarj Kablosu 16753107 - n11.com

ya da manyetik şarz ünitesi var. dock denilen. o da 100 tl civarı belki. çünkü o kapakları aç kapa aç kapa yalama yapıp su geçiriyor imiş. ben o kablolardan sanalpazardan 20 tl ye almıştım. normal girişe göre biraz daha geç şarz ediyor sadece. ya da şu ikisinden renk olarak uyumlu olanı sipariş edin. 2 haftaya geliyor alacak olursan yardım ederim. bu da normal kabloyu o dediğime çeviren aparat.

Magnetic Charger Adapter Converter Connector For Sony Xperia Z1 Black - Witrigs.com
    Magnetic Charger Adapter Converter Connector for Sony Xperia Z1 White - Witrigs.com
    --- İki Mesaj Birleştirildi, 16 Temmuz 2014 ---
    hatta o örnek linkteki yerine buradan bakın:

Custom Magnetic Charging USB Cable for Sony Xperia Z1 Black - Witrigs.com
    Custom Magnetic Charging USB Cable for Sony Xperia Z1 White - Witrigs.com

5. mstfanar

Beğenilen Mesajları:
    559
    Gösteririm, büyük ihtimal alır bunu da ekran koruyucu alırken. Kaç telefoncuya gittim ön arka ekran koruyucu yok. Hep tek taraf satıyorlar. Kılıf sordum o da yok dediler , en iyisi Çankaya'ya gidip almak hafta sonu.

6. Ahbârî

Beğenilen Mesajları:
    834
    o sitede hepsi var. üst kategoriye çıkman yeterli.
    --- İki Mesaj Birleştirildi, 16 Temmuz 2014 ---
    ben o siteden iki tane kılıf, o aparat vs vs aldım. iki hafta içinde geliyor.

7. Elusive

Elusive Gezgin

Beğenilen Mesajları:
    4
    Şunu ekleyeyim: Bu hizmet zaten önceden de vardı. Yine aynı şekil kodu alıp açıyorduk. Değişen şey eskisine göre biraz daha pratik olmuş olay bu. :)
    @Ahbârî abi o dediklerini yapmak kadar kolay bişey yok emin ol. Dakika sürmüyor kilidi açmak yedeklemek vs. Anlatım yapayım görürsün ne kadar kolay :)

black bunu beğendi.
  8. friendly

friendly Süper Moderatör Süper Moderatör

Beğenilen Mesajları:
    1.421
    Yaşadığınız Şehir:
    İstanbul
    @Elusive sen de mi buradasın, hoş gelmişsin sefalar getirmişsin. :harika:

Elusive bunu beğendi.
  9. Elusive

Elusive Gezgin

Beğenilen Mesajları: