Güncel Teknoloji sitemize hoş geldiniz. Sitemizden tam anlamıyla faydalanmak için giriş yapabilir veya ücretsiz üye olabilirsiniz.

Samsung’un Yeni Amiral Gemisi Telefonları 12 Ağustos’ta Tanıtılacak

Konu, 'Güncel Teknoloji Haber Ve Makaleleri' kısmında murat tarafından paylaşıldı.

1. friendly

friendly Süper Moderatör Süper Moderatör

Beğenilen Mesajları:
    1.422
    Yaşadığınız Şehir:
    İstanbul
    Herkesin içinden geçirdiğini ben yazayım bari ; Reyis, o telefon o kadar da eski bir model değil ya. :islik: :uyku:

tambjk bunu beğendi.
  2. murat

murat Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajları:
    616
    ohhhooooo sende mi bürütüs..:)

3. Bloother

Bloother Profesör

Beğenilen Mesajları:
    262
    Yaşadığınız Şehir:
    Antalya
    Sıkıntı olmaz. G2'nin pili tak-çıkar yapmaya müsait zaten. İstediğin kadar tak çıkar. :D
    Ben şarjda 3G ile oyun oynuyorum. Antalya sıcağında 76 dereceyi görüyorum. Buzluğa koyuyorum, çıkarıyorum. Sürekli rom değişiyorum, kernel değişiyorum. Powerbank kullanıyorum, samsung adaptörleriyle falan şarj ediyorum, araba çakmağına bağlıyorum. Batarya ömrünü öldürebilecek her şey yaptım kısacası. Ama telefon bataryasından ödün vermiyor.
    Bunları G2 al diye anlatmıyorum, sormadın da ama öyle tecrübelerimi paylaşayım dedim. :D
    Abi o telefon nasıl kullanılamayacak hale geldi ya? :D şuan hanımda Galaxy Note (1) var, o bile zorlayarak oyun çalıştırıyor, facebook'a giriyor falan. Arama, mesajlaşma yapıyor sistem hata vermedikçe. :D

deatmania bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş