Güncel Teknoloji sitemize hoş geldiniz. Sitemizden tam anlamıyla faydalanmak için giriş yapabilir veya ücretsiz üye olabilirsiniz.

Rakipler belli oldu!

Konu, 'Spor' kısmında friendly tarafından paylaşıldı.

  1. friendly

    friendly Süper Moderatör Süper Moderatör

    Kayıt:
    5 Mayıs 2014
    Mesajlar:
    3.214
    Beğenilen Mesajları:
    1.422
    Yaşadığınız Şehir:
    İstanbul
    [​IMG]

    UEFA Avrupa Ligi'nde grup kuraları çekildi.

    UEFA Avrupa Ligi'nde 2014-2015 sezonu grup kuraları belirlendi.

    Monaco'daki Grimaldi Forum'da yapılan kura çekimine 2. torbadan katılan Beşiktaş ve Trabzonspor'un rakipleri belli oldu.

    C Grubu'nda yer alan Beşiktaş; İngiltere'nin Tottenham Hotspur, Sırbistan'ın Partizan ve Yunanistan'ın Asteras takımlarıyla eşleşti.

    Trabzonspor ise Ukrayna'nın Metalist Kharkiv, Polonya'nın Legia Varşova ve Belçika'nın Lokeren ekipleriyle L Grubu'nda yer aldı.

    Beşiktaş ve Trabzonspor'un maç programı şöyle:

    18 EYLÜL
    20.00 Beşiktaş-Asteras
    22.05 Metalist Kharkiv-Trabzonspor

    2 EKİM
    20.00 Trabzonspor-Legia Varşova
    22.05 Tottenham Hotspur-Beşiktaş

    23 EKİM
    20.00 Trabzonspor-Lokeren
    22.05 Partizan-Beşiktaş

    6 KASIM
    20.00 Beşiktaş-Partizan
    22.05 Lokeren-Trabzonspor

    27 KASIM
    20.00 Trabzonspor-Metalist Kharkiv
    22.05 Asteras-Beşiktaş

    11 ARALIK
    20.00 Beşiktaş-Tottenham Hotspur
    22.05 Legia Varşova-Trabzonspor

    Kura çekimine göre, ilk maçların 18 Eylül'de oynanacağı grup eşleşmeleri şöyle oluştu:

    A GRUBU
    Villarreal (İspanya)
    Mönchengladbach (Almanya)
    Zürih (İsviçre)
    Apollon Limassol (G.Kıbrıs)

    B GRUBU
    Kopenhag (Danimarka)
    Brugge (Belçika)
    Torino (İtalya)
    HJK Helsinki (Finlandiya)

    C GRUBU
    Tottenham (İngiltere)
    Beşiktaş (Türkiye)
    Partizan (Sırbistan)
    Asteras (Yunanistan)

    D GRUBU
    Salzburg (Avusturya)
    Celtic (İskoçya)
    Dinamo Zagreb (Hırvatistan)
    Astra Giurgiu (Romanya)

    E GRUBU
    PSV Eindhoven (Hollanda)
    Panathinaikos (Yunanistan)
    Estoril Praia (Portekiz)
    Dinamo Moskova (Rusya)

    F GRUBU
    Inter (İtalya)
    Dnipro (Ukrayna)
    Saint-Etienne (Fransa)
    Agdam Karabağ (Azerbaycan)

    G GRUBU
    Sevilla (İspanya)
    Standart Liege (Belçika)
    Feyenoord (Hollanda)
    Rijeka (Hırvatistan)

    H GRUBU
    Lille (Fransa)
    Wolfsburg (Almanya)
    Everton (İngiltere)
    Krasnodar (Rusya)

    I GRUBU
    Napoli (İtalya)
    Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti)
    Young Boys (İsviçre)
    Slovan Bratislava (Slovakya)

    J GRUBU
    Dinamo Kiev (Ukrayna)
    Steaua Bükreş (Romanya)
    Rio Ave (Portekiz)
    Aalborg (Danimarka)

    K GRUBU
    Fiorentina (İtalya)
    PAOK (Yunanistan)
    Guingamp (Fransa)
    Dinamo Minsk (Belarus)

    L GRUBU
    Metalist Kharkiv (Ukrayna)
    Trabzonspor (Türkiye)
    Legia Varşova (Polonya)
    Lokeren (Belçika)

    NyvSpor
     
  2. desperado64

    desperado64 Profesör

    Kayıt:
    6 Mayıs 2014
    Mesajlar:
    2.215
    Beğenilen Mesajları:
    447
    Yaşadığınız Şehir:
    Uşak
    BJK bu gruptan çıkamazsa Fİkret Orman köprüden atlasın :p
     
  3. friendly

    friendly Süper Moderatör Süper Moderatör

    Kayıt:
    5 Mayıs 2014
    Mesajlar:
    3.214
    Beğenilen Mesajları:
    1.422
    Yaşadığınız Şehir:
    İstanbul
    Normal şartlarda 2 takımda bu gruplardan çıkar..
    Hele ki dün Karabük hazin bir şekilde penaltılarla elenmeseydi onların düşeceği grup da çok kolay olacaktı.
     
  4. black

    black Profesör

    Kayıt:
    9 Mayıs 2014
    Mesajlar:
    1.342
    Beğenilen Mesajları:
    210
    BJK de TS'de çıkar
     

Sayfayı Paylaş