Güncel Teknoloji sitemize hoş geldiniz. Sitemizden tam anlamıyla faydalanmak için giriş yapabilir veya ücretsiz üye olabilirsiniz.

Polypad I7 Intel Atom Z2520 8gb 7" Tablet

Konu, 'Dizüstü Bilgisayarlar/Notebook/Ultrabook/Laptop' kısmında Platon tarafından paylaşıldı.

1. Platon

Platon Misafir

Beğenilen Mesajları:
    27
    Sevdiğim bir abimin çocuklarına karne hediyesi olarak bu tableti almayı düşünüyorum. Gerçi düşünmüyorum siparişi verdim, ödeme için pazartesiyi bekliyorum.

Çocuklardan biri 9 diğeri 12 yaşında. Evde babayla internet kavgası yapıyorlar sürekli. İnternet ödev araştırmaları ve oyun için bu özelliklerde bir tablet yeterli olur mu?

Pollypad ürünlerinin sağlamlık derecesi nedir. Çocuklar biraz savsak da... En azından 1 sene götürür mü? Seneye de laptop hediye etmeyi düşünüyorum.

Sayı azlığımızdan dolayı cevap alamayacağımı sanıyorum ama bakalım...

Ürün bu: http://www.hepsiburada.com/liste/po...ls.aspx?productId=bd601065&categoryId=3008012

2. by efsane

by efsane Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajları:
    212
    Yaşadığınız Şehir:
    Elazığ
    Önemli olan sayısı değil, işlevi. :p

Öncelikle, polypad kesinlikle dayanıklı bir marka değil. Bir yataktan yere düştüğünde bile ekranı darmaduman olabiliyor. Kuzenim kendisine almıştı, oradan biliyorum.

Şimdi çocuk olduklarına göre, oyun oynarken sinirlenecekler, birbirlerine fırlatacaklar. Kazanamadıkları zaman yere atacaklar.

Eğer maddi açıdan problem olmayacak ise, bunu veya bunu önerebilirim.

2. önerdiğimden diğer kuzenimde var, samsung iyidir.

Sayfayı Paylaş