Güncel Teknoloji sitemize hoş geldiniz. Sitemizden tam anlamıyla faydalanmak için giriş yapabilir veya ücretsiz üye olabilirsiniz.

Playstation 20.Yıllına Özgü Özel Sürümü

Konu, 'Teknoloji Haberleri' kısmında teknolojikman tarafından paylaşıldı.

 1. teknolojikman

  teknolojikman Yeni

  Kayıt:
  28 Ocak 2015
  Mesajlar:
  181
  Beğenilen Mesajları:
  12
  Çocukların,gençlerin,orta yaştakilerin hatta yaşlıların bile bildiği playstation 20.yıl sürümü ile karşımıza geliyor.Playstation atariden sonra oldukça iyi görselli bir şekilde karşımıza çıkmıştı ve yavaş yavaş bütün dünya ya yayılmaya başlamıştı.
  [​IMG]
  Araştırmalara göre her 5 evde 1 kişi de mutlaka playstation bulunuyor.Playstation eğlenceyi doruğa çıkartmak için sürekli kendi güncelledi.1994 çıktığı bu piyasa da ondan daha iyi sürün çıkaran olsa bile playstation yerini almak kolay değil.Playstation üreticisı olan Sony bu piyasayı yakıdan takip ediyor.
  [​IMG]
  Elde kullanıma kadar indirdi.İlk sürümlerinden biri PSP olarak herkes biliyordur.Teknoloji dünyasın da playstation yeri farklıdır.Hatta kendine özgü kafeleri bile var insanlar eğlenmek için saatlerini o kafelerde geçiyor.Bu da demek oluyor ki playstation dünya da ve ülkemiz de yeri çok farklı.Sony Playstation ile büyük karlar etti ve bu kar ile farklı piyasalara da girdi.
  [​IMG]
  Görüntü kalitesin den ödün vermeyen Sony her türlü üretim de kendisi göze çarpıyor başlıca;Telefon,Kamera,Oyun konsolu,Fotoğraf makinesi diyebiliriz.Dünya Sony'in ürünlerine alıştı ve kaliteli ürünler üretmeye devam ettikçe bu sayı gittikçe artacak.
  KAYNAK
   

Sayfayı Paylaş