Güncel Teknoloji sitemize hoş geldiniz. Sitemizden tam anlamıyla faydalanmak için giriş yapabilir veya ücretsiz üye olabilirsiniz.

Pazar bulmacası: Kim bu diktatör

Konu, 'Beğenilen Köşe Yazıları' kısmında tambjk tarafından paylaşıldı.

1. murat

murat Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajları:
    616
    Aman yarabbim Allah göstermesin..
    --- İki Mesaj Birleştirildi, 6 Nisan 2015, ilk mesajın tarihi: 6 Nisan 2015 ---
    Şimdi 2 tane şarkıcı sölicem. Bu iki kişinin yerinde ben olsaydım hiç konuşmazdım ağzımı bile açmazdım sadece şarkılarımı söylerdim. Bunlar kim?.
    1. İbrahim Tatlıses
    2. Atilla Taş

İbrahim Tatlıses: Abi adamın her lafı ofsayt yani o kadar cahilce konuşuyorkii. Ben olsam onun yerinde hiç konuşmam yaa.. Dün atv ana haberin canlı yayınına ABD den katıldı. Bayan spiker soruyor şimdi Türkiye ye gelince yeni albüm çıkaracakmısınız diye. İbrahim de diyorki albüm ne kaset çıkaracam diyor benim anam albüm ne bilmez diyor..:D Yavv adam o kadar metropol gördü yıllardır İstanbul gibi yerde yaşıyor hatta şu an ABD de yaşıyor.. Adam aynı adam can çıkar huy çıkmaz diye boşuna demiyorlar.. Hatta Türkiye ye gelince bide milletvekilliği yapacak yavv bırak Allah aşkına yavv.:D Kendi tv programında Yıldız Tilbe ye dedikleri hala kulaklarımda çınlıyor. Bi insan cahil olur da bu kadar da olurmu yavv. Ben cahil insanlardan çok korkarım..

Atilla Taş: İlk piyasaya çıktığı yılları hatırlarım. Bi şarkıyla piyasaya çıkıp şaklabanlıkla işi yürüttü.. Geçtiğimiz yıllarda Kanal 7 de tv programı yaptırdılar.. Bi insan bu kadar mı rezalet olur arkadaş. Tam bi ishal olmuş bi şebek yavrusu. Anlatamıyorum adamın ne konuşması konuşma ne espirisi espiri kendi kendine ciyaklayıp duruyordu..Ben bunların yerinde olsam ağzımı bile açmam bi şarkımı söyler geçerim yanii..

YOLCu bunu beğendi.
  2. Ahbârî

Ahbârî Dekan Süper Moderatör

Beğenilen Mesajları:
    835
    tehlikenin farkındayız :D

3. tambjk

tambjk Misafir

Beğenilen Mesajları:
    158
    mehmet metiner gibilerin milletvekili yapıldığı bu ülkede atilla taşa cumhurbaşkanlığı yakışır :)

4. Ahbârî

Ahbârî Dekan Süper Moderatör

Beğenilen Mesajları:
    835

KK'nin chp başkanı olduğu devirde mehmet metiner milletvekili olmuş çok mu?

Bloother ve YOLCu bunu beğendi.
  5. Bloother

Bloother Profesör

Beğenilen Mesajları:
    262
    Yaşadığınız Şehir:
    Antalya
    Sabrınıza hayranım dostlar.. :)

Sayfayı Paylaş