Güncel Teknoloji sitemize hoş geldiniz. Sitemizden tam anlamıyla faydalanmak için giriş yapabilir veya ücretsiz üye olabilirsiniz.

PARDUS Kitapları Yayında !

Konu, 'Linux İşletim Sistemleri' kısmında evowinds tarafından paylaşıldı.

1. evowinds

evowinds Doçent

Beğenilen Mesajları:
    174
    Kitaplar ve içerikleri;
    Pardus İşletim Sistemi: Milli İşletim Sistemi Pardus, KDE ve Gnome arayüzleri kullanılarak anlatılmıştır. Kurulumdan kullanıma bir çok bilgiyi görsel olarak bulabilirsiniz. Açık kaynak kodlu uygulamaların kurulum ve kullanımları örneklendirilerek anlatılmıştır. Sık kullanılan konsol komutları ve dosya hiyerarşisi gibi konularla linux dünyasına ilk adımınızı atabilirsiniz.

LPI Sertifikasyon Kitabı: İçeriğindeki Linux'un yapısı, çalışma seviyeleri, paket sistemleri, konsol komutları, dosya-dizin yetkilendirme ve izinler, BASH programlama gibi konularla sizi LPI sınavlarına hazırlar. Konu anlatımlarından sonra kitaptaki içeriğe göre hazırlanmış testleri çözerek bilgilerinizi pekiştirebilir, kendinizi sınayabilirsiniz.

LibreOfis Kitapları: Çizim, Hesap Tablosu, Kelime İşlemci ve Sunum uygulamalarına ait kullanım kılavuzlarına erişebilirsiniz. Anlatımlar görsel ögelerle desteklenmiştir.

Kitapların dizgisi yapılmış sürümlerine buradan erişebilirsiniz.

Kitap - Belgeler - Pardus

Sayfayı Paylaş