Güncel Teknoloji sitemize hoş geldiniz. Sitemizden tam anlamıyla faydalanmak için giriş yapabilir veya ücretsiz üye olabilirsiniz.

OnePlus Oxygen OS Ekibini ve Yeni Logosunu Duyurdu

Konu, 'Teknoloji Haberleri' kısmında teknolojikman tarafından paylaşıldı.

1. teknolojikman

teknolojikman Yeni

Beğenilen Mesajları:
    12
    Oxygen OS hakkında bahsedeceğimizi belirttiğimiz gibi OnePlus bugün ki ve gelecekteki ürünlerinde Cyanogen OS yerine kendi geliştirdiği Oxygen OS'un yer alacağını belirtti.Ve Oxygen OS hakkında daha fazla bilgiler sundular.
    Projeyi başlatan OnePlus şirketi Oxygen OS'u geliştiren ekibi açıkladı.Aaron Gascoigne Paranoid Android'in kurucularından,Arz Bhatia Paranoid Android'in tasarımcılarından,Karim Frenn eski yazılım geliştirme stajyeri,Helen Li ise eski Microsoft çalışanı ve Oxygen OS projesinin başı ve bulunan diğer çoğu kişi Paranoid Android ekibinden katılmışlardır.
    OnePlus şirketi ayriyetten yeni os için yeni bir logo tasarladı.Bu logo kimyada ki oksijen sembolünün O harfini almakta ve yan tarafları negatif kırmızı rengiyle boşluk bırakılmış bir şekilde.OnePlus Oxygen OS'un AOSP gibi pil ömrünün ve sistem verimliliğinin öncelikle yakın ve daha iyi olacağını belirtti.Takım'ın hazırladığı Oxygen OS henüz hazır değil ve hala geliştirilmeye başlanıp indirilmeye hazır olacak.Oxygen OS için herhangi bir tarih verilmedi.
    KAYNAK

2. desperado64

desperado64 Profesör

Beğenilen Mesajları:
    447
    Yaşadığınız Şehir:
    Uşak
    Nedense heçç umudum yok.

3. teknolojikman

teknolojikman Yeni

Beğenilen Mesajları:
    12
    Bizce güzel bir şey ortaya çıkar

4. finix

finix Asistan

Beğenilen Mesajları:
    79
    Bende KDE ekibi yeni işletim sistemi yapıyor zannettim. KDE organizasyonu dava açmasın bunlara? Oxygen ismi onların çünkü.

Sayfayı Paylaş