Güncel Teknoloji sitemize hoş geldiniz. Sitemizden tam anlamıyla faydalanmak için giriş yapabilir veya ücretsiz üye olabilirsiniz.

OnePlus One ile Cyanogenmod Ayrıldı Simgesi de Silindi!

Konu, 'Teknoloji Haberleri' kısmında teknolojikman tarafından paylaşıldı.

1. teknolojikman

teknolojikman Yeni

Beğenilen Mesajları:
    12
    OnePlus One markasının işletim sistemini gelişimini sağlayan Cyanogenmod ayrıca kendi logoları telefonun arka kapağında bulunurdu.Cyanogenmod ve OnePlus One markası yollarını ayırmasının üzerine OnePlus One markası yeni üretim olan akıllı telefonlarında Cyanogenmod’un logosunu kaldırdı.
    Gururlu bir şekilde 1 yıl önce çıkardığı telefonunun arkasına Cyanogenmod’un logosunu yerleştiren firma bugünlerde Cyanogenmod ile araları bozuk olduğu için şuanlık pekte memnun değil gibiler.
    OnePlus şirketi 12 Şubat tarihinde özel Android ROM’u olan Oxygen lakaplı kendi geliştirdiği romu tanıtacak.Android 5.0 kullanılacak olan bu rom için söylenen”Açık,özelleştirilebilir ve gereksiz özellikler bulundurmayan” rom olarak görülmekte.Google’ın ise Cyanogeni almak için çok cesur planları vardı fakat şimdilik herhangi bir gelişme bulunmuyor
    Kaynak

2. desperado64

desperado64 Profesör

Beğenilen Mesajları:
    447
    Yaşadığınız Şehir:
    Uşak
    Oxygen cm'den altta kalır bir rom çıkartmıyor emme bu firmaların heçç birinin sağlam bir rom çıkarttığını görmedim :)

Sayfayı Paylaş