Güncel Teknoloji sitemize hoş geldiniz. Sitemizden tam anlamıyla faydalanmak için giriş yapabilir veya ücretsiz üye olabilirsiniz.

Movli

Konu, 'Tavsiye Ettiğiniz Siteler' kısmında arsenik tarafından paylaşıldı.

1. arsenik

arsenik Profesör

Beğenilen Mesajları:
    465
    İki gün önce bir sitede gördüğüm ve denediğimde beğendiğim bir siteyi sizlerle paylaşıyorum.

Site size afişleri gözüken filmleri sunuyor. Bu filmleri izlediyseniz yes deyip beğeni düzeyinizi izlemediyseniz ileride izlemeyi düşüneceğiniz düzeyi soruyor. Bu seçimlerinizin sonunda sizlere beğeneceğiniz izlemediğiniz filmleri öneriyor.

Facebook, Twitter, Google hesabınız ile girip deneyebilirsiniz. Ben mesela türe ayırarak ileride keşfetmediğim filmleri aramayı düşünüyorum. 1 milyondan fazla filmin ekli olduğu söyleniyor. Ancak Criticker.com'daki film listesindeki filtreleme sistemi de bu siteye bir alternatif olabilir.

Siteden bir görüntü

Site adresi: Movli - Personalized Movie Recommendations and Social Movie Space

Alnair Alsad ve friendly bunu beğendi.
  2. mstfanar

mstfanar Editör Yetkili Kişi Editör

Beğenilen Mesajları:
    559
    Criticker mi bu mu daha iyi? Gerçi bu sitenin tasarımı daha iyi gibi.

3. arsenik

arsenik Profesör

Beğenilen Mesajları:
    465
    Criticker alan olarak daha farklı. Site puanlama ve bazı konularda çok çok iyi. 100'lük puan sistemine karşı 10'luk puan sistemli Movli... Bu site denemeye değer diyorum. Ama 2004'ten bu yana sektörün en bilinen sitelerinden Criticker'in yanında 2012 yapımlı Movli kıyaslanamaz. Sadece şans vermek lazım bence.

mstfanar bunu beğendi.
  4. arsenik

arsenik Profesör

Beğenilen Mesajları:
    465
    Toprak olmuş.

Sayfayı Paylaş