Güncel Teknoloji sitemize hoş geldiniz. Sitemizden tam anlamıyla faydalanmak için giriş yapabilir veya ücretsiz üye olabilirsiniz.

Müjde Spor Toto Süper Lig Fifa 15' te Olacak !

Konu, 'Oyunlar' kısmında oyuncanavarı tarafından paylaşıldı.

1. oyuncanavarı

oyuncanavarı Bro-Admin

Beğenilen Mesajları:
    66
    Süper Lig FIFA 15'te!

Türkiye Futbol Federasyonu; Spor Toto Süper Lig'in lisans haklarını EA Sports firmasına verdi. Böylelikle; Spor Toto Süper Lig'in FIFA 15'te yer alması kesinleşti.

FIFA 15, bilgisayar ve çeşitli oyun konsollarında Eylül ayının son haftasında futbolseverlerle buluşacak ve Spor Toto Süper Lig'de 2014-2015 sezonunda mücadele edecek 18 takımın kadroları, orijinal formaları ile oynanabilir halde olacak.

Her yıl milyonlarca futbolseverin oynadığı ve oyunun içerisinde yer alan FIFA Ultimate Team gibi oldukça popüler bir moda da sahip FIFA 15'te yer almak, aynı zamanda Spor Toto Süper Lig açısından önemli bir tanıtım değeri taşıyor.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun EA Sports şirketiyle yaptığı lisans anlaşması 3 sezon boyunca devam edecek. Böylece Spor Toto Süper Lig; FIFA 15'in yanı sıra ileriki yıllarda piyasaya çıkacak FIFA 16 ile FIFA 17 oyunlarında da yer alacak.

friendly bunu beğendi.
  2. friendly

friendly Süper Moderatör Süper Moderatör

Beğenilen Mesajları:
    1.422
    Yaşadığınız Şehir:
    İstanbul
    İlk önce inanmadım gittim sitesine baktım hakketten doğruymuş. :D
    Kaynak burada.

Bugün aldığım en iyi haber bu gerçekten. Bi de Türkçe dil seçeneği gelse var ya harikalar ötesi olacak.
    Bu sene orjinal alıyorum arkadaş.

3. oyuncanavarı

oyuncanavarı Bro-Admin

Beğenilen Mesajları:
    66
    Fifa 15 bu yıl sektörün tozunu attırır. Fifa 15'i sabırsızlıkla bekliyorum. :):)

4. friendly

Beğenilen Mesajları:
    1.422
    Yaşadığınız Şehir:
    İstanbul
    Şimdi diğer Fifa forumlarını geziyorum da Türkçe Dil desteği de kesin olacak diyorlar, zaten Fifa World eklentisinde Türkçe dil desteği varmış, onun korsanı çıkmadığı için indiremediydik. Hatta Fifa 2016'da Türkçe spiker desteği gelme ihtimali yüksek diyorlar.

Hemen bütçe ayarlaması yapıp oyunu ojinal olarak almam lazım, Eylül sonu geliyor oyun.

Fifa bu hamlesiyle Pes'e çok büyük bir darbe vurdu gerçekten.

5. oyuncanavarı

oyuncanavarı Bro-Admin

Beğenilen Mesajları:
    66
    Katılıyorum. Pes artık Fifa'ya rakip olamaz .

6. Ahbârî

Ahbârî Dekan Süper Moderatör

Beğenilen Mesajları:
    835
    elusive ile irtibata geç öyle al abi. originden orjinal alırsın. Çok daha ucuza yöntemi var.

friendly bunu beğendi.
  7. friendly

Beğenilen Mesajları:
    1.422
    Yaşadığınız Şehir:
    İstanbul
    Aynen öyle yapayım, Origin, Steam filan hiç kullanmadığım için yabancıyım o sisteme.

8. black

black Profesör

Beğenilen Mesajları:
    210
    Abiler pes'e büyük darbe vurulur diyorsunuzda pes zaten Türkiye dışında hiç bir ülkede adam akıllı oynanmıyor:D adamlar darbeyi yıllar önce vurmuşlar.:) artı olarak Türkiye Ligi olsada olmasada FIFA candır gerisi boşa heyecandır

Bu arada FIFA 11'de hatırlarsanız Türkçe anons vardı hatta FIFA 12'de 4 büyüklerin statlarının konulması planlanılıyordu ama şike olayı artı o dönemki TFF'nin becereksizliği yüzünden bu olay gerçekleşmedi artı olarak bizim ligide kaybettik neyse tekrardan o günlere dönüyoruz:)

9. friendly

Beğenilen Mesajları:
    1.422
    Yaşadığınız Şehir:
    İstanbul
    Ben en son Fifa 98 oynadıydım ondan sonra sebebini hatırlamıyorum Pesci oldum, ta ki bu sene Fifa 14 de gene Fifaya döndüm. Gerçekçilik açısından arada bariz fark var. Pesde son zorluk derecesinde istediğim oyuncuya hattrick yaptırabilen ben, hala Fifayı son zorluk derecesinde oynayamıyorum, Hatta oynadığım düzeyde bile oyunlarımda kazanma oranım % 50 - % 50.. Son dakikada kaybedip de monitora kafa atmamak için kendimi zor tuttuğum çok maçım oldu :D Hele ki deplasmandaysam ve hava yağmurluysa spiker bile dalga geçiyor benimle o derece :D

black bunu beğendi.
  10. black

black Profesör

Beğenilen Mesajları:
    210
    PES' herkes oynayabilir alışkanlık meselesi FIFA'yı herkes oynayamaz taktik meselesi taktik yapmak işine gelmeyen PES oynar:p

Artı olarak şunu da ekliyeyim PES arcade oyunudur FIFA simülasyon

friendly bunu beğendi.
  11. friendly

Beğenilen Mesajları:
    1.422
    Yaşadığınız Şehir:
    İstanbul
    Fenaaa :D :D

12. oyuncanavarı

oyuncanavarı Bro-Admin

Beğenilen Mesajları: