Güncel Teknoloji sitemize hoş geldiniz. Sitemizden tam anlamıyla faydalanmak için giriş yapabilir veya ücretsiz üye olabilirsiniz.

Kurtlar Vadisi Pusu Kanal D'de

Konu, 'Diziler' kısmında murat tarafından paylaşıldı.

1. murat

murat Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajları:
    616

Malum, her yıl mayıs ayı Kurtlar Vadisi Pusu’nun hangi kanala transfer olacağı dedikoduları başlar.

Günlerdir çeşitli kanallarla anlaştığı konusunda her kafadan başka bir ses çıkıyordu. Ancak en güçlü iddia Kanal D ya da Star TV’ye transfer olacağıydı. Efendim, ince eleyip sık dokuyarak araştırdım ve Kurtlar Vadisi’nin yeni adresini öğrendim. Eylül ayından itibaren Necati Şaşmaz’ın başrolünü oynadığı Kurtlar Vadisi Pusu Kanal D’de ekrana gelecek. Böylece Kurtlar Vadisi ikinci kez Kanal D’de yayınlanacak.

Gelelim, bu transferin ekran matematiğini nasıl etkileyeceğine… Eğer sistem değişmez ve bu ölçümlemeyle eylül ayında devam edersek, Fatmagül’ün Suçu Ne’den beri perşembe akşamları hem Tüm Kişiler’de, hem de AB’de birinciliği göremeyen Kanal D zirveye yerleşecek. Zaten bu sezon Arkadaşım Hoşgeldin’le ciddi bir ivme yakalayan Kanal D, sezona iddialı başlayacak. Çünkü perşembe akşamları hem birinciliği, hem de ikinciliğe yerleşecek. Tabii Aramızda Kalsın böyle yükselmeye devam ederse zor olacak.

Kısaca, Kurtlar Vadisi, 11 yılda Show TV, Kanal D, Star TV, TNT, atv ve tekrar Kanal D’de ekrana gelmiş olacak.

VİDEO

Oya Doğan / VATAN

KAYNAK

2. friendly

friendly Süper Moderatör Süper Moderatör

Beğenilen Mesajları:
    1.422
    Yaşadığınız Şehir:
    İstanbul
    Bi bitse de kurtulsak. :)

3. NGungor96

NGungor96 Yeni

Beğenilen Mesajları:
    25
    Yaşadığınız Şehir:
    Gaziantep
    bi ara kurtlar vadisi yumurcak tv ile anlaştı diye esprisi yapılıyordu. sanırım gerçek olacak :)
    4 basamaklı bölümü yayınlandı ama bir bölümünü bile izlemedim :)

4. black

black Profesör

Beğenilen Mesajları:
    210
    NTVspor'a gelsin herkes rahatlasın:)

5. Bloother

Bloother Profesör

Beğenilen Mesajları:
    262
    Yaşadığınız Şehir:
    Antalya
    Kanal D'ye geçerse izlemem, internetten takip ederim. Doğan medyasına reyting yaptırmam. :)

mustang bunu beğendi.
  6. mustang

mustang Gezgin

Beğenilen Mesajları:
    12
    Kanal D'ye geçerse,Şu anki gündeme dair verilen mesajları veremez dizi.
    İzleyicisinide kaybedeceğini düşünüyorum.
    En azından Ben izlemem artık.:)

Bloother bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş