Güncel Teknoloji sitemize hoş geldiniz. Sitemizden tam anlamıyla faydalanmak için giriş yapabilir veya ücretsiz üye olabilirsiniz.

Kara Kutu Tanıtım Fragmanı (Yeni Dizi) Yakında Kanal D'de

Konu, 'Diziler' kısmında murat tarafından paylaşıldı.

1. murat

murat Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajları:
    616

Yapımını, Kurtlar Vadisi Pusu’ nun yapımcılığını üstlenen Pana Film’in yaptığı, yönetmenliğini Serdar Akar’ın gerçekleştirdiği, Kara Kutu’nun senaryosunu ise Ercan Mehmet Erdem kaleme alıyor.

Dizisinin genel hikayesi şöyle;
    Mehmet, senelerini Milli İstihbarat Teşkilatına vermiş, bir istihbaratçıdır.2013 senesinde Irak’ta vurulmuş, kendisini bulan köylüler tarafından tedavi edilmiştir. Fakat bu saldırı her şeyin sonu gibi gözükse de, aslında Mehmet için yepyeni bir başlangıçtır. Genç adam bu saldırıda hafızasını kaybetmiştir. Talihsiz olayın üzerinden geçen bir buçuk senede ise kendisine yeni bir karakter ve hayat inşa etmek zorunda kalmıştır. Mehmet artık bir istihbaratçı değil, barda çalışan, kendi halinde bir adamdır. Ta ki, çalıştığı barda çıkan kavgada magazin kameraları sayesinde ekrana çıkana kadar…

Mehmet için hayat, artık eskisi gibi olmayacaktır. Çünkü Emekli General Cevahir, Mehmet’i tanımıştır ve Mehmet’in hayatta olması geçmişin bilinmeyen ya da üzeri örtülmüş olan birçok mevzusunu açığa çıkaracak ve bu sayede başlarını yakacak çok büyük bir tehdittir.

Oyuncular

Orhan Kılıç (Mehmet Duman),
    Deniz Uğur (Canan),
    Hazım Körmükçü (Reşit),
    Sümeyra Koç (Zeynep),
    Ali Kaptanlar (Cevahir Mehmet),
    Sema Atalay (Şükran),
    Remzi Evren (Abdurrahman),
    Kerem Alışık’ın (Tekin)

Yönetmen
    Serdar AKAR

Senaryo
    Ercan Mehmet ERDEM

2. desperado64

desperado64 Profesör

Beğenilen Mesajları:
    447
    Yaşadığınız Şehir:
    Uşak
    Bu dizi fazla dayanmaz.

3. murat

Beğenilen Mesajları:
    616
    Daha izlemeden bişey diyemeyeceğim ama fena durmuyor.. Yani ben mutlaka izlemeyi denerim.

4. murat

Beğenilen Mesajları:
    616
    İyi başladı ortaları biraz sıkıcıydı sonu fena değildi.. Önümüdeki bölümlerdeki duruma göre.

5. ReDo

ReDo Asistan

Beğenilen Mesajları:
    164
    Yaşadığınız Şehir:
    ANKARA
    İstanbuldayken cast merkezlerinede gitmiştik, kız arkadaşımın ufak bi rolüde var bu dizi de :p çok ufak yalnız.
    --- İki Mesaj Birleştirildi, 11 Mart 2015, ilk mesajın tarihi: 11 Mart 2015 ---

Ben de izledim şimdi bitti.

Başlarda birşey beklemek olmaz, sıkıcı olur. Malum konuya giriş vs. vs. Kurtlar Vadisi de böyle başlamıştı unutmayın.

Lakin başrol oyuncusunu "Sağır Oda" adlı diziden de biliyorum, yine böyle devlet istihbarat olayları vardı ve dizi pek tutmadı. Belki buda tutmaz, bakcaz.

murat bunu beğendi.
  6. friendly

friendly Süper Moderatör Süper Moderatör

Beğenilen Mesajları:
    1.421
    Yaşadığınız Şehir:
    İstanbul
    Kurtlar Vadisi bi kere canavar gibi başlamıştı, hatta o ilk sezonu bence hala efsanedir.
    Bu diziyi ilk 30 dk izledim meşhur "Geçmişi Olmayan Adam" üçleme filminin çakması gibi duruyor, hadi çakma olursun anlarım da azıcık kurgu, azıcık aksiyon görselini güzel yapın be abicim, illa bi iki güzel hatun repliği sıkıştırıp yamamaya çalışmışlar diziyi gene.

Bence tutmaz, Pana Film proje üzerinde aşırı ısrar etmezse, 10-15 bölüme kalmaz final yapmasına bile fırsat vermeden bitiriverirler diziyi.

7. tambjk

tambjk Misafir

Beğenilen Mesajları:
    158
    Kurtlar vadisinin ilk 2 senesinde soner yalçın'ın danışmanlık yaptığını, sonrasında ise ayrıldığını hatırlatmak istedim :)

8. friendly

Beğenilen Mesajları:
    1.421
    Yaşadığınız Şehir:
    İstanbul
    Ee ne alaka @tambjk ? Soner Yalçın'ın kalemini beğenirim, bi kitabını da okudum. Bu onun siyasi fikirlerine katıldığımız manasına gelmez ki. Siyaset farklıdır sosyal hayat farklıdır. Bu herkes için böyledir. Diğer konularından ekmek çıkmadı buralardan mı yağ çıkarmaya başladın. :)

9. Empatik

Empatik Doçent

Beğenilen Mesajları:
    95
    İlk iki senesi sıkıntı yokdu çünkü başına soner yalçın vardı sonra ayrıldı artık akp taraftarı oldu o yüzden bzodu demeye mi getiriyon anlamadım :D

10. tambjk

tambjk Misafir

Beğenilen Mesajları:
    158
    Sadece ilk 2-3 senesinde ciddi bir dizi projesi olduğunu, sonrasında ise siyasi bir projeye dönüştüğünü söylemek istedim :)
    --- İki Mesaj Birleştirildi, 11 Mart 2015 ---
    Soner Yalçın konusuna gelecek olursak; Fikirlerinin bir kısmına katılırım, bir kısmına katılmam, lakin Türkiyede araştırmacı gazetecilik dendiğinde akla gelebilecek ilk bikaç isimden biridir, bu tür gazetecilerin nesli tükenmek üzeredir.

11. murat

Beğenilen Mesajları:
    616
    Kadın erkek ilişkilerinden ziyade biraz daha şöyle aksiyonu bol gerilimli bişey yapsalar belki izlerim ama ortalarında gerçekten sıkıldım.

12. friendly

Beğenilen Mesajları:
    1.421
    Yaşadığınız Şehir:
    İstanbul
    Bizim milletimiz dizi yaparken ; bayılıyor aralara absürd aşk kurguları, kadın erkek ilişkileri veya zengin-fakir entrikaları eklemeye.. Azıcık Avrupa dizilerini izleyin, örnek alın. Gerçekten kabak tadı veriyor artık. Ya da bu tipten hoşlanan bir kesim var desem diziler bir bir dökülüyor, bitiyor. Senaristlerimizin kafası gerçekten kalın ve beceriksizler.

13. Empatik

Empatik Doçent

Beğenilen Mesajları:
    95
    Haklisin abi dibine kadar

14. ReDo

ReDo Asistan

Beğenilen Mesajları:
    164
    Yaşadığınız Şehir:
    ANKARA
    Bir de her dizi de olur ya, komik bir karakter. Saçma sapan işler yapan. Umarım bu dizide yoktur :v

15. murat

Beğenilen Mesajları:
    616
    Meselenin ne olduğunu söyleyeyim bütçe meselesi para yani. Mesela bi aşk dizisi yapılanca ucuz oluyor. Ama iş aksiyona zekice kurgulanmış senaryolara gelince olay biraz paraya dayanıyor. Bizim tv yöneticileri küçük bütçeli diziler yapıp o dizi tutarsa büyük gelirler elde etme peşindeler.. Yani bi nevi ticaret dizi falan bahane.
    --- İki Mesaj Birleştirildi, 11 Mart 2015 ---
    @ReDo

Zeynep mi lan yoksa??.:D

friendly bunu beğendi.
  16. ReDo

ReDo Asistan

Beğenilen Mesajları:
    164
    Yaşadığınız Şehir:
    ANKARA
    Yok abi bu kız çirkin :p

Ya benimkinin rolü dediysemde, yüzü bile gözükmüyor.
    Şu kahvaltı sahnesinde, arkada sarı saçlı olan :v

1505989_1393245724324703_7055514413243128421_n.jpg

17. murat

Beğenilen Mesajları:
    616
    :D oohhoooooo..:D

18. ReDo

ReDo Asistan

Beğenilen Mesajları:
    164
    Yaşadığınız Şehir:
    ANKARA
    Büyük roller ufakla başlar :v

Ya cidden, sonra karadayı da falan teklifi aldı da. Yok olmaz gitme bitti dedim.

19. desperado64

desperado64 Profesör

Beğenilen Mesajları:
    447
    Yaşadığınız Şehir:
    Uşak
    Kedi ulaşamadığı ciğere nurdar dermiş. Seninki de o hesap @ReDo :v

Bir kere o kızın gideri var. :v

20. ReDo

ReDo Asistan

Beğenilen Mesajları:
    164