Güncel Teknoloji sitemize hoş geldiniz. Sitemizden tam anlamıyla faydalanmak için giriş yapabilir veya ücretsiz üye olabilirsiniz.

Iblisi Örgüte Dikkat!

Konu, 'Beğenilen Köşe Yazıları' kısmında YOLCu tarafından paylaşıldı.

 1. YOLCu

  YOLCu Asistan

  Kayıt:
  6 Mayıs 2014
  Mesajlar:
  310
  Beğenilen Mesajları:
  150
  İblisi Örgüte Dikkat!

  Bismillahirrahmanirrahim


  Allah (cc); zalimlerin zulmünden, hainlerin ihanetinden, hasidlerin hasedinden, münafıkların nifakından ve müfterilerin iftiralarından tüm İslam coğrafyasını ve Müslümanları beraat ettirsin, korusun ve kurtarsın.

  Ebu Cehiller bile üç aylara hürmeten kan davalarını ve savaşları bırakırken, İslami Devlet ve ‘Hizbullah’ ismiyle yola çıkan caniler, Recep ve Şaban aylarında mübarek gecelerde bile Irak’ta, Suriye’de Müslümanları katlederek Hizbuş-şeytanlaşmaya devam ediyorlar! Kur’an-ı Kerim’e kavuşma ayı Ramazan-ı Şerif’te de eşkıyalıklarına ve katliamlarına devam edecekler!

  İşgallerden sonra ortaya çıkan bu örgütler, söz konusu vatan savunması olduğunda yoklar! Vatan işgal edildikten sonra ne hikmetse ‘kahraman’ edasıyla meydanlara çıkıyorlar.

  Mesela, Rusya Afganistan’ı işgal ettiğinde ne Taliban vardı, ne de El Kaide! Allah’ın (cc) yardımıyla Rus Ordusunu yenerek Kızıl Orduyu mağlup eden Hizb-i İslam, Cemaat-i İslam, Hareket-i İslam vb. Cihad örgütleri vardı. Savaş sonrası bu Cihad Örgütleri ganimet paylaşım kavgasına girince Taliban kurduruldu. Tamamen Amerika destekli bu örgüt, onbinlerce Müslüman kardeşini öldürerek iktidarı ele geçirdi.

  Taliban’da Amerika’nın bölgedeki çıkarlarına HAYIR deyince, Cemaat-i İslam örgütü eliyle İktidardan düşürüldü! Şimdi ise Afganistan, Amerika ve yandaşlarının arzuladığı şekilde huzursuz, yutulur, sömürülebilir hale getirildi. İşgal, kan, gözyaşı ve hicret!

  Aynı sinsi oyun şimdi Irak’ta ve Suriye’de de oynanıyor! Saddam rejimini devirip özgürlük sağlayacağı iddiasıyla Irak’ı işgal eden Emperyalist kuvvetlere karşı hiçbir direniş grubu o gün yoktu!

  Bugün ise; tabanında saf ve temiz insanları Yüce dinimizle aldatarak kurdurulan IŞİD (Irak Şam İslam Devleti) kuvvetlendirilen sözde örgüt, Amerika ve Müttefiklerinin Irak’ı terkinden sonra ortaya çıktı! IŞİD, İsrail’e, Haçlı İşgal kuvvetlerine ve onlar adına Irak’ı yöneten Yezidilere ve Şam’daki Yezidi Esat iktidarına karşı savaşmıyor! Tam tersi ülkelerinin işgalden kurtuluşu için savaşan Müslüman Kürt ve Arab mücahidleriyle savaşıyorlar!

  Barzani yönetimi Kuzey Irak’ta istikrar ve huzuru sağlayınca, IŞİD (Irak Şam İblisi Devleti) terör örgütü eliyle istikrarsızlaştırma ihalesini icra ediyorlar!

  Bağdat, istikrar ve huzura susamışken, birliğe kardeşliğe ve barışa hasretken, huzur dolu Musul, Kerkük gibi Kuzey Irak’ın Sünni bölgelerinde terör estiriyorlar!

  Ortadoğu IŞİD gibi cani, hain, terör örgütü eliyle kana gözyaşına boğduruluyor! Hem de mübarek üç aylarda!

  IŞİD, yüzlerce Sünni Âlimi katlettiren ve yüzbinlerce insanı başka ülkelere göç ettiren Bağdat ve Şam yönetimlerinden intikam alacağına, ülkelerinde kalıp Cihad edenleri yok etmeye devam ediyor!

  Bu cinayetlerini Sünnileri koruma adına yaparken, Sünni Müslümanları öldürmeye devam ediyorlar!

  Belli ki, Amerika bu bölgeden çıkarken yerine tecrübeli taşeron firması El Kaide eliyle IŞİD’İ kurdurmayı ihmal etmemiş. Belki de kendi silahlarını onlara teslim ederek Irak’ı gönül rahatlığıyla terk ettiler!

  İblis İsrail ve yandaşlarının, IŞİD vb. terör örgütlerine iki mühim İhale verdiği apaçık ortada;

  Irak, Suriye ve sonra Suudi Arabistan vb. ülkeleri, savaş, kavga, kaos ile istikrarsızlaştırıp bölmek, parçalamak ve yutmak!

  Ve bölgede birliği ve huzuru sağlamak için uğraşan, güçlenmekte olan Türkiye’yi durdurarak yalnızlaştırmak! Türkiye’mizin bu bölgelere uzattığı sevgi, merhamet ve yardım elini kırmak!

  Türkiye yalnızlaştırılırsa bundan İran, Suudi, Mısır ve Irak asla karlı çıkmayacaktır. Aksine Türkiyesiz bu ülkeler yutulmaya mahkûmdur. Bu ülke yöneticilerinin azcık akılları varsa Türkiye ile el ele vererek bu korkunç Siyonist-Emperyal tuzağı bozmaları gerekir!

  Bir yandan kendi içimizdeki gayri milli muhalefetin şantaj, sabotaj ve montajlarıyla uğraşan İktidarımız, diğer yandan da dış ülkelerin yerli taşeron örgütlerinin saldırılarıyla karşı karşıyadır!

  Saldırı, Türkiye Hükümetine değil Türkiye Devletine ve tüm İslam âlemine yapılmaktadır.

  Şimdi ülkemizin, neslimizin ve tüm insanlığın geleceği için uyarı göreviyle beraber iktidarımıza destek zamanı! Şimdi kardeşlik ve birlik zamanı!

  Aksi halde, bugün birleşmeyi sağlayamazsak, yarın birlikte ağlayacağımızı unutmayalım!

  Allah (cc), ayrılıktan, kaostan ve işgallerden tüm Müslümanları BERAT ettirsin.

  İslamı yaşayarak dünyevi ve uhrevi Cehennemden BERAT edenlerden kılsın.

  Beratınız mübarek olsun! Selam ve duayla.

  ***

  Not: Suriye’de; Din, Vatan ve Namusları için savaşan kardeşlerimizin Ramazan’da oruç iftarlarına ortak olma adına kardeşlerimizin acısını kalbinde hisseden tüm Müslümanları Gıda desteğine davet ediyoruz! İrtibat: Haber Vakti Haberler - Güncel Haber - Son Dakika Haberleri (Tel: 0553 5547739)


   
 2. tambjk

  tambjk Misafir

  Kayıt:
  9 Mayıs 2014
  Mesajlar:
  1.922
  Beğenilen Mesajları:
  158
  Gerçekler anca bu kadar çarpıtılabilirdi :) Yahu esadı devireceksiniz diye suriyede terörist besleye besleye büyüttünüz, rojavaya karşı yedirdiniz içirdiniz, yaralılarını Türkiyede tedavi ettiniz, ağırladınız. Türkmenlere yardım adı altında silah muhimat gönderdiniz, buna vatanseverlik, eleştirenlere hain dediniz.

  Ellerinizi yüzünüzü müslüman kanına buladınız. Eserinizle övünebilirsiniz...
   
 3. Balder

  Balder Doçent Süper Moderatör

  Kayıt:
  6 Mayıs 2014
  Mesajlar:
  680
  Beğenilen Mesajları:
  146
  Yaşadığınız Şehir:
  Amsterdam
  Turkiye Cumhuriyeti ISIDe degil OSO ya yardim etmis, yararlilarini tedavi etmis,ve Turkmenlere gida ve belki de silah yardimi yapmistir. Yapmaliydi.

  Sen Hukumeti elestireceksin diye 11 yillik ortadogu gercekleri degismiyor malesef.
   
 4. tambjk

  tambjk Misafir

  Kayıt:
  9 Mayıs 2014
  Mesajlar:
  1.922
  Beğenilen Mesajları:
  158
  Ahh siz yokmusunuz :) Dün "TC"ler sökülüyordu bugun "Türkiye Cumhuriyeti" oluverdik biranda. Dün bayrakları göğe çeken reklamlar dönüyordu, bugun bayraklar indiriliyor teker teker.

  Ösoya ,ışide de el nusraya da, esada karşı savaşan tüm örgütlere destek verildi zamanında, esad a karşı terör kozu oynandı, beslendi büyütüldü bu gerçeği kabul edin artık. Dün kardeş dediğiniz esad ı geriletmek adına izlenen politikalar sonucu yıpratılan merkezi hükümetin terkettiği tüm bölgeleri terör grupları işgal etti. iyi kötü güvenli sınırımız vardı, şimdi geldiğimiz noktaya bakın. Neo osmanlıcık politikasının ve stratejik derinlik argüamanının iflasıdır bu, hiç lafı eveleyip gevelemeyin. Esad a karşı müttefikiniz olan başta abd ve ab ülkeleri bu gerçeği görüp direnişçilere ve teröristlere desteği azaltmalarına rağmen akp suriyeyi karıştırdıkça karıştırdı, hertürlü desteği sağladı. sonuç ortada, ne demişler besle kargayı oysun gözünün, sizin durum budur arkadaşlar.

  Eğer ortadoğu gerçeklerini mezhepçilik ve osmanlıcılık hayalperestliği ile değil de tarafsız bir gözle analiz etmiş olsaydınız bugun suriye ve ırak ta bu gelişmeler olmazdı. Bu nedenle sizin gerçeklik olarak gördüğünüz herşeyin zırvalıktan ibaret olduğu, ortadoğunun geleceğini ve dinamiklerini zerre kadar öngeremediğiniz gün gibi ortaya çıktı son gelişmelerden sonra. Davutoğlunun konsolosluk güvende demesinin üzerinden 24 saat geçmeden hepsinin rehin alınması öngörüsüzlüğün en basit örneğidir.

  Dua edelim de bu terör ülkemize sıçramaz, başımızda bir pkk vardı - ha onları da şımarttınız-, yarın öbürgün ışıd yada başka örgütler Türkiyede bombalar patlatmaya başlamazlar. Esad ile yatıp esad ile kalktınız, iç savaşı körüklediniz, diktatörden kurtulacak derken her yeri teröristler bastı, işte budur akpnin suriye ve ırak politikası...
   
 5. YOLCu

  YOLCu Asistan

  Kayıt:
  6 Mayıs 2014
  Mesajlar:
  310
  Beğenilen Mesajları:
  150
  tambjk, ortadoğu dediğin 72 tilkinin dolaşıp hiçbirinin kuyruklarının birbirine değmediği dünyanın belki de en gizemli coğrafyasıdır. neyin ne olduğunu, ne olacağını asla kestiremezsin, sonuçları öngöremezsin. hain ile kahramanın bir saat içinde yer değiştirdiği yerdir bu coğrafyalar. bu coğrafyada yapılan da, yapılmayan da bugünden değil, ancak uzun zamanlar sonra farkedilir, sonuca ulaşılır.

  o yüzden ki kendi dar pencerenizden görülenler üzerine fuzuli yorum yapma istersen. ne söylersen söyle bugün için çok da fazla bir önemi olmadığını, olmayacağını ancak ileriki zamanlarda anlayabilirsin.
   
 6. tambjk

  tambjk Misafir

  Kayıt:
  9 Mayıs 2014
  Mesajlar:
  1.922
  Beğenilen Mesajları:
  158
  Hocam, hep eleştiriler de bu yöndeydi zaten. akp kurcaladı, karıştırdı, dolduruşa getirdi, teşvik etti, tahrik etti uyuyan devi uyandırmayı başardı. Sırf geri adım atmamak adına, gurur yapıp, kibirle esadsız suriye projesi sürdürüldü, halbuki abd bile esadın gitmeyeceğini ve boşalttığı yerlerde hortlayan radikal islamı ve mezhepçiliği görünce geri adım atıp rusya ile anlaşmaya zemini aradı, ırakta saplandığı bataklığa bu sefer saplanmadı. Yedi düvel akp yi bu konuda uyardı yapmayın dediler, esadçı hainler ilan edildiler. Şimdi gelinen noktada kimin haklı çıktığı ortada. Evet sonuçları öngörmek zor, ama bu kadar bariz bir sonucu görememek için de kör olmak lazım. Bugun herkes eskiyi mumla arıyordur ortadoğuda, olan ölen milyonlarca insana oldu.

  Şimdi bakmayı bildikten sonra dar pencereden bile görürsün gerçekleri ama bakmayı bilemezen işte böyle stratejik derinliklerde boğulursunuz. ortadoğu üzerine kimin ne kadar fuzuli koluşup bizi bataklığa sürüklediği ortadayken bırak şu yandaşlığı, mezhepçiliği de sağ duyu ile az düşün.
   

Sayfayı Paylaş