Güncel Teknoloji sitemize hoş geldiniz. Sitemizden tam anlamıyla faydalanmak için giriş yapabilir veya ücretsiz üye olabilirsiniz.

HoneyView (Ultra Hızlı Resim Görüntüleyici)

Konu, 'Yazılım Ve Uygulamalar' kısmında murat tarafından paylaşıldı.

1. murat

murat Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajları:
    616

HoneyView çeşitli formatları destekleyen çok hızlı bir resim görüntüleyicisidir. Sıkıştırılmış dosyaları çıkartmadan ZIP, RAR, 7z ve bunun gibi dosyaları görüntüleyebilmektedir. Bir görüntünün GPS bilgileri varsa, konumu Google Maps üzerinde bulunabilir ve kullanıcıların tercih ettiği fotoğrafları saklayabilir.

Özellikler

Optimize edilmiş görüntü işlemeyle Ultra hızlı görüntüler.
    BMP, JPG, GIF, PNG, PSD, DDS, JXR, webp, J2K, JP2, TGA, TIFF, PCX, PNM ve PPM formatlarını destekler.
    RAW formatını desteklemek üzere DNG, CR2, CRW, NEF, NRW, ORF, RW2, PEF, SR2 ve RAF formatlarını da destekler.
    ZIP, RAR, 7Z, LZH, TAR, ALZ ve EGG gibi sıkıştırılmış dosya formatlarını doğrudan görüntüler.
    Belirli aralıklarla birkaç fotoğraf göstermek için ‘SLAYT GÖSTERİMİ’ fonksiyonunu destekler.
    Herhangi tercih edilen resimleri depolamak için ‘Fotoğraf klâsöründe’ depolama işlevi.
    Görüntü formatları için EXIF (Exchangeable image file format) görünümü.
    GPS bilgileri ile Google Maps üzerinde doğrudan yer bildirimini fotoğraflara dâhil etme özelliği.

Windows 2003, XP, Vista, 7, 8 (32-bit ve 64-bit)
    Fiyatı: Ücretsiz / Free!
    Dil: Türkçe

Programı İndir

Portable Versiyonu İndir

BANDISOFT

2. desperado64

desperado64 Profesör

Beğenilen Mesajları:
    447
    Yaşadığınız Şehir:
    Uşak
    Güzel gibi duruyor. Portable sürümü fena değil :)

3. murat

murat Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajları:
    616
    Ben kurmayı tercih ettim.. Benim de hoşuma gitti. Çok basit yapılı güzel bi program.

Sayfayı Paylaş