Güncel Teknoloji sitemize hoş geldiniz. Sitemizden tam anlamıyla faydalanmak için giriş yapabilir veya ücretsiz üye olabilirsiniz.

Halk Tv'de Masanın Altındaki Içki Şişesi Mi?

Konu, 'Türkiye Gündemi' kısmında murat tarafından paylaşıldı.

1. murat

murat Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajları:
    616

Halk TV'de yayınlanan "Gündem Özel" programında, ekrana içki şişesi olduğu iddia edilen görüntü yansıdı.

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Halk TV'de bomba görüntüler sosyal medyada olay oldu. 31 Mayıs tarihinde yayınlanan ve Uğur Dündar, Ayşenur Arslan ile Hakan Aygün'ün katıldığı "Gündem Özel" programında masanın altında yer alan bir şişe günün konusu oldu. İçki şişesi olduğu iddia edilen görüntü genel planda sık sık ekrana yansıdı.

PROGRAMA ALKOLLÜ ÇIKTIĞI İDDİA EDİLMİŞTİ

Şişenin Halk TV Yayın Yönetmeni Hakan Aygün'ün ayaklarının dibinde bulunması ise dikkat çekti. Aygün hakkında, Mısır'daki darbeden sonra Müslüman Kardeşler'in lideri Hasan El Benna ile Haşhaşilerin Lideri Hasan Sabbah'ı karıştıran bir analizde bulununca programa alkollü çıktığı iddiası ortaya atılmıştı.

KAYNAK

2. CyberShot

CyberShot Asistan

Beğenilen Mesajları:
    422
    Bu durumu başka bi kanalda olsa yadırgayabilirdim ama söz konusu halk tv ise bu görüntüler 'bomba' değil gayet sıradan bence.

LT22i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Ahbârî

Ahbârî Dekan Süper Moderatör

Beğenilen Mesajları:
    835
    getirin bi 35 lik :D

4. black

black Profesör

Beğenilen Mesajları:
    210
    Montaj olsa ne olur olmasa ne olur adamlar için çok normal

5. tambjk

tambjk Misafir

Beğenilen Mesajları:
    158
    :) başka dikkat kesilecek gündem mi bulamadınız arkadaşlar. bizim skandallar ve felaketler ile dolu gündem yoğunluğumuza başka demokratik gelişmiş ülkelerler 1 sene ulaşamazken, bu kadar çok bol malzeme varken hepsini teğet geçip kalkmış öküz altında buzağı arıyorsunuz :) Başbakanın tokat, müşavirin tekmesini görmezden gelip, ne idüğü belirsiz, değil içki şişesi, orada şişe olup olmadığı bile belli olmayan görüntülerdne yola çıkıp neler tartışıyorsunuz. Hayret birşeysiniz ya...

6. Ahbârî

Beğenilen Mesajları:
    835
    tekmeyi attı da noldu adam. açıklamalara göre bana normal geldi. particilik olarak algılarsınız şimdi. adam ya sabır çekmiş sonra basmış tekmeyi. başbbakanın tokadı da malum. asıl o tokat atan kim yiyen kim belli değil, ama şişe belli.

murat bunu beğendi.
  7. tambjk

tambjk Misafir

Beğenilen Mesajları:
    158
    Başbakan demedi mi, başkanı yuhlarsanız tokadı yersin diye :) tekme yiyen 10 yıllık madenci çıktı. başbakandan tokat yiyen ise 4 kere açıklamasını değiştirdi, en son ben kendimi yumrukladım başbakan engel olmaya çalıştıya kadar getirdi neredeyse :) Tahammülsüzlük, seviyesizlik, kalitesizlik, zorbalık, despotluk, sevimsizlik, inkar, yalan, iftira her alanda kendini gösteriyor, şişeyi tekmeyi geçtim daha belirgin birşey yok.

8. Ahbârî

Beğenilen Mesajları:
    835
    ha ha ha :koptum: onu dedi diye vurdu mu sayacaz? neymiş, açıklamalar değişirmiş. ama oradaki efes mi carlsberg mi ne zıkkımsa gözüküyor. gazete kağıdına da sarsalarmış bari.

9. Ahbârî

Beğenilen Mesajları:
    835
    hem bi yalanlama geldi mi? biz efes değil de malta içiyorduk, benziyor diye. çamlıca gazozdu diye. şişeden başbakana, tokata tekmeye çekmekte ilginç. manipülede bir numara.

10. tambjk

tambjk Misafir

Beğenilen Mesajları:
    158
    başbakandan yalanlama geldimi ben vurmadım, dövmedim diye :) yumruk değil sevdim kucakladım vatandaşımı diye :)
    Başbakanın sözünü yumruk saymayacağız, sorun başbakanın tahammülsüzlük ve yuhlamaya karşı koyduğu yaptırım kriteri. bu açıklama üzerine, yuhlayanları korumları polisleri bir güzel dövecektir, bir nevi yol vermiştir ki zaten dövülüyordu da.Demokrasiyi içine sindirebilmiş biri böyle demez.

Carlsberg ve efes kutuları renk olarak çok alakasızlar, ben hala orada ne olduğunu anlayamadım velevki içki şişesi olsun benim derdim sizin ilgi alanlarınız gündeminiz. Başbakanın ve korumalarının her gittikleri yerde adam dövmelerini bu kadar umursamayıp masaaltındaki anlaşılmaz görüntülerden yola çıkarak acaba içki şişesi olabilir mi diye tartışmanın, orta çağ avrupasında meleklerin cinsiyetinin tartışılmasından farkı yoktur benim açımdan.

11. Ahbârî

Beğenilen Mesajları:
    835
    zaten o şişeler ilgi alanım değil. ve açıklamalarda gelmişti yanlış okumadıysam ve yanlış hatırlamıyorsam. Allahtan başbakanın cebinde de konyak yok demedin. ne bu başbakan sevgisi sizde. İnsan şaşıyor. İki lafınızdan biri o. yapsın abicim, vursun. dediğim dedik adam lazım bize. gözünü seveyim putinin. anasını ağlatıyor milletin. kim ne diyor? hani o demokrasi koruyucuları? adamlar bile dalga geçtiler obamayla unfollow yapmakla tehdit eder putini ancak diye. olsun abicim. vursun. aha bugün haberlerde türkiye imparatorluğu geliyor diye gavurların verdiği bir haber vardı. daily news mi neydi. tayyip de padişah olsun. ben razıyım. malum napolyon. demokrasi örneği. seçilmiş adamın hali başka oluyor nedense de mi? ama fransa diyince de napolyon. sevmeyen var mı peki fransada?

Azen63 bunu beğendi.
  12. tambjk

tambjk Misafir

Beğenilen Mesajları:
    158
    arkadaşım, senin bizzat ilgi alanın o şişeler. programda 40 türlü şey konuşulmuş, tek ilgilendiğiniz şey masa altında hangi şişenin olduğu, kalkıp ilgi alanım değil deyince komik oluyor :)

13. Ahbârî

Beğenilen Mesajları:
    835
    hangi şişe olduğu. gayet de iyi anladın. renkleri ve kutularını filan bilen ben değilim. ha ama adamlar 1.5 litre saka su da demiyor.

14. Platon

Platon Misafir

Beğenilen Mesajları:
    27
    Şişe, gir içine işe :D

15. tambjk

tambjk Misafir

Beğenilen Mesajları:
    158
    Diyorum ya, orada alkol şişesi olup olmaması umrumda değil, şaşırmam da kanıksamam da, size göre tabu olan birşey başkalarına göre meşrubat nihayetinde. Hele hele Türkiye gündemi her gün skandallar ve rezilliklerle hınca hınç doluyken, kalkıpta oradaki şişeyi gündemimde tutacak olursam, hakkı yenen, mağdur edilen, öldürülen, iftiraya uğrayan, ezilen, sömürülen vatandaşlarımıza ayıp olur. Öyle bir gündeminiz var ki, doğuda pkk 1 haftadır yol kesmiş, direniyor siz kalkıp şişe diyorsunuz :) Her fırsatta vatan millet demesini biliyorsunuz ama samimiyetsizliğiniz ortada.

16. Balder

Balder Doçent Süper Moderatör

Beğenilen Mesajları:
    146
    Yaşadığınız Şehir:
    Amsterdam
    Bizim vatan sevgimiz vatanı milleti çapulculara bırakmadığımız gün tescillenmiştir.

Azen63 bunu beğendi.
  17. tambjk

tambjk Misafir

Beğenilen Mesajları:
    158
    :) doğuyu bingolü pkk ya, yargıyı polisi cemaate, sınırları teröristlere, tüm iletişim altyapısını araplara ingilizlere ruslara, borsayı yabancılara, meclisi hırsızlara, yolsuzlara bırakmışlar, hala çapulcular fln demiyorlar mı ...

18. Ahbârî

Beğenilen Mesajları:
    835
    ülke elden gitmiş... nerde vatan millet sakarya...

tambjk bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş