Güncel Teknoloji sitemize hoş geldiniz. Sitemizden tam anlamıyla faydalanmak için giriş yapabilir veya ücretsiz üye olabilirsiniz.

Gore-tex Ayakkabı Kullanıyor musunuz?

Konu, 'Konu Dışı' kısmında Ahbârî tarafından paylaşıldı.

1. Ahbârî

Ahbârî Dekan Süper Moderatör

Beğenilen Mesajları:
    835
    Malum bizim buralar biraz dağ tepe, yağmuru iyi oluyor, kışın kar iyi yağıyor. Bende gore-tex bir ayakkabı almayı planlıyorum.

İnternette biraz gezinip belli başlı markaların ürünlerine ve fiyatlarına baktım. Bu ayakkabılar 200-300 tl arasında bulunabiliyor. Daha pahalıları da var ama onlar biraz daha çok giyecekler için.

Columbia, North Face, Salomon vs baktım. Merrell denen bir firmadan güzel bir ayakkabı gördüm . 170 liraya kampanyası vardı. Araştırırken Domuz Süet diye bir ifadeye denk geldim ve ayakkabıdan ve diğer ürünlerinden vazgeçtim.

Lafuma diye birşey vardı. Netten kısa bir arama ile, artık bu tür ürünler üretmediğini gördüm.

Sadede gelirsek, önerileriniz var mıdır? Şöyle sağlam bişey istiyorum kısaca. Almışken Kinetix'ler gibi birkaç aylık ömrü olmasın.

2. DyLeXia

DyLeXia Asistan

Beğenilen Mesajları:
    75
    Abi çok bilmiyorum piyasayı ancak 2 3 yıldır adidas kullanıyorum gore-tex ve çok memnunum daş gibi çktı hala ilk günkü gibi :)

LG G2 EhndroixROM

3. Ahbârî

Ahbârî Dekan Süper Moderatör

Beğenilen Mesajları:
    835
    o yüzden gore-tex isitiyorum. acayip sağlam yapıyorlarmış. hava alması ve su geçirmemesi cabası. bakınıyoz işte güzel bir model için :) denk gelirse beklerim buradan :)

DyLeXia bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş