Güncel Teknoloji sitemize hoş geldiniz. Sitemizden tam anlamıyla faydalanmak için giriş yapabilir veya ücretsiz üye olabilirsiniz.

Facebook'ta Fuhuş Tuzağı!

Konu, 'Türkiye Gündemi' kısmında murat tarafından paylaşıldı.

1. murat

murat Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajları:
    616
    "Sizi Münevver Karabulut'tan beter ederim"

Adana'da sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta tuzağına düşürdüğü aralarında öğrencilerin de bulunduğu 3'ünün yaşı küçük 7 kıza "Sizi Münevver Karabulut'tan beter ederim" diye tehdit ederek önce kendisi tecavüzeden, daha sonra 400 lira karşılığında aralarında doktor, işadamı, müteahhitlerin de bulunduğu kişilere pazarladığı iddia edilen 33 yaşındaki Seçkin Lütfi Özdemir ile birlikte 6 sanık toplam 90 yıl 8 ay hapis cezasına mahkum edildi.

"MÜNEVVER'DEN BETER YAPARIM"
    Adana Emniyet Müdürlüğü Ahlak Masası ekipleri, 2011 yılında küçük yaştaki kızları Facebook üzerinden fuhşa sürüklediği iddia edilen uzman çavuşluktan atılma Seçkin Lütfü Özdemir'in telefonunu dinlemeye alıpsoruşturma başlatıldı.

Yapılan teknik ve fiziki takip sonucu Özdemir'in, sanal alemde tanışıp sevgili olduğu kızları lüks otomobille gezdirdiği, okullarına ve dershanelerine götürüp getirdiği belirlendi. Tuzağına düşürdüğü kızların cinsel ilişki teklifini reddetmesi üzerine de "Seni Münevver'den beter yaparım. Seni parçalara ayırırım kimse bulamaz" dediği saptandı.

"ELİMDE TAZE ÇİÇEKLER VAR"
    Tecavüz ettiği kızların uygunsuz görüntülerini de çekip, tehdit amaçlı kullandığı öne sürülen Özdemir'in, doktor, işadamı ve müteahhitlere, "Elimde taze çiçekler var, ne isterseniz yapar" diyerek kızları 400 liraya pazarladığı iddia edildi.

SUÇLAMAYI KABUL ETMEDİLER
    Polisler önce tecavüze uğrayan ve erkeklere pazarlanan A.N. (17), N.R. (16), A.L.'ye (15) ulaştı. Kızların, Özdemir'in kendilerini kandırıp tecavüz ettikten sonra, fuhuşa sürüklediğini söylemeleri üzerine 25 Aralık 2011'de operasyon yapıldı. Özdemir ile birlikte aralarında küçük yaştaki kızlarla ilişkiye giren çok sayıda işadamının da bulunduğu 35 kişi yakalandı. Adana 3. Ağır Ceza Mahkemesi'nde 2.5 yıldır süren yargılama ürecinde sanıklar suçlamaları kabul etmedi.

ÖZDEMİR'E 52 YIL
    Mahkeme heyeti, Özdemir hakkında 5 kıza karşı 'Cinsel istismar, hürriyetten yoksun kılma ve fuhşa teşvik' suçlarından toplam 52 yıl hapis cezasına çarptırdı. Özdemir'in yardımcısı Gökhan Doğan'a 2 kıza karşı 'Hürriyetten yoksun kılma, cinsel istismar' suçundan 17 yıl, Erdal Avcı, Gülşah Yılmaz ve Cuma Oluklu'ya 'Fuhşa teşvik' suçundan 5'er yıl, müşteki sanık E.D.'ye 6 yıl 8 ay hapis verildi. Gökhan Doğan hakkında yakalama kararı çıkartılırken, 29 sanık hakkında da beraat ve davanın düşmesi kararı verildi.

"BENİM YANIMA ETEK VE ASKILI GİYEREK GELECEKSİN"
    Fuhuşa sürüklenen kızlardan Ç.F.Y., K.A., A.G. ve E.D. nasıl fuhuş batağına sürüklendiklerini mahkemede anlattı. E.D., kendisini fuhuşa sürüklediğini iddia ettiği Özdemir ile MSN'de Alper ismiyle tanıştığını söyledi. Özdemir'in kendisini döverek zorla cinsel istismarda bulunduğunu iddia eden E.D., "Herşeyi öğreneceksin. ‘Benim yanıma etek ile geleceksin, askılı giyeceksin' dedi. Bana iç çamaşırları aldı. ‘Ben de fotoğrafların var ailene gösteririm' diye tehdit ediyordu. Benimle defalarca zorla ilişkiye girdi. Beni daha sonra 400 lira karşılığı erkeklere satmaya başladı. Bana da 100 lira veriyordu. Beni Gülşah ile tanıştırdılar. Gülşah da beni erkeklere para karşılığı sattı" diye ifade verdi.

"KÜÇÜK KIZLARLA GÖRÜŞÜYORDU"
    Ç.F.Y. ise, 2009'da lise birinci sınıfta okurken Facebook'ta tanıştığı Özdemir ve Doğan'ın kendisine cinsel istismarda bulunduğunu iddia etti. K.A. da, Facebook'ta kendisini 'Alper Bucak' olarak tanıtan Özdemir ile kısa süreli arkadaşlık yaptığını belirterek, "Benimle sevişmek istedi, ‘daha sonra' dedim. Facebooksayfasında küçük kızlarla görüştüğünü görünce kendisiyle tekrar görüşmedim" diye ifade verdi.

"ZORLA BENİMLE İLİŞKİYE GİRDİ"
    A.G. de, Facebook'ta tanıştığı Özdemir'in otomobiliyle kendisini okula götürüp getirdiğini belirterek, "Bana, yanına okul eteği ile gelmemi söylüyordu. 2011 yılında 3 kez zorla benimle ters ilişkiye girdi" dedi.

Kaynak

Sayfayı Paylaş