Güncel Teknoloji sitemize hoş geldiniz. Sitemizden tam anlamıyla faydalanmak için giriş yapabilir veya ücretsiz üye olabilirsiniz.

En Son Hangi Diziyi İzlediniz?

Konu, 'Diziler' kısmında Ahbârî tarafından paylaşıldı.

1. Ahbârî

Ahbârî Dekan Süper Moderatör

Beğenilen Mesajları:
    835
    olma mı :) ben şahsen sevdim. sevdiğim diziler : person of interest, breaking bad, doctor who vs i düşünürsek bu da iyi bir dizi. tavsiye ederim. 3 ya da 4 gün sürmedi 20 bölüm.

sırada hannibal var.

black bunu beğendi.
  2. by efsane

by efsane Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajları:
    212
    Yaşadığınız Şehir:
    Elazığ
    Dün Kardeş Payı 17 - 18.

Bugün Diğer Yarım. Özellikle bu diziye parantez açmak lazım, gerçekten çok sağlam bir dizi. Oyuncular olsun, senaryosu olsun.

Türk dizilerini de yabancı diziler gibi izleyip geçebilsek, çok sağlam diziler çıkacak da. Beğendik, beğenmedik, saçma, GS'liymiş, FB'i yerdiler derken harcanıyor dizilerimiz.

3. black

black Profesör

Beğenilen Mesajları:
    210
    Hannibal'i bende düşünüyorum

4. Ahbârî

Beğenilen Mesajları:
    835
    ben yabancı dizi izlemezdim eskiden. ama şu anda türk dizileriyle kıyaslamıyorum bile. bizim diziler hem çok uzun, hem bölüm olarak çok uzun hem yeri geliyor konuşmaların ve sahnelerin cılkını çıkartıyorlar. ve klasik şeyler işleniyor. şu an tek merak edip izlemek istediğim yedi güzel adam var türk dizisi olarak.
    --- İki Mesaj Birleştirildi, 11 Temmuz 2014 ---
    ama bunu tavsiye ederim. karakterler oturuyor. hele floki denen bi tanesi var. sırf dark knighttaki joker gibi. hatta onun yerine bile gider. ve netten biraz okuduğuma göre de pek efekt kullanılmayan bir dizi. eğer gerçek bir ifadeyse çok kaliteli dizi. history channelın bünyesi altında bir dizi. tarihi olarak da oturuyordur eminim.

5. black

black Profesör

Beğenilen Mesajları:
    210
    O zaman bizede izlemek düşer:)

6. by efsane

Beğenilen Mesajları:
    212
    Yaşadığınız Şehir:
    Elazığ
    Abi valla ben de başlarda öyleydim. Ama milli duyguları yaşamak için Türk dizilerini, kafa dağıtmak, farklı şeyler öğrenebilmek için de yabancı dizileri izliyorum.

Bu güne kadar izlediğim hiç bi diziyi Leyla ile Mecnun'a değiştirmem mesela.

7. Ahbârî

Beğenilen Mesajları:
    835
    başlarda onu da izlerdim. sonra bir baktım ipleri kopardılar. karakterler espiriler değişti. hele ki çapulcu çıktılar o zaman bittiler benim için.

8. by efsane

Beğenilen Mesajları:
    212
    Yaşadığınız Şehir:
    Elazığ
    Hah, en sevdiğim şey de bu zaten. Sanki izlediğimiz diğer dizilerdeki vatandaşlar çok düzgün abi, aralarında Müslüman yok.
    Halk olarak yanlış şeyler yapıyoruz, bu da onlardan biri. Oyuncunun da, müzisyenin de, şoförün de sadece işine bakmalıyız. Bize ne gerisinden..

9. arsenik

arsenik Profesör

Beğenilen Mesajları:
    465
    Dizileri kısa tutmadıkları sürece rekorları alt üst edecek bir dizi bile bulunmaz. Çünkü dizi uzun olduğundan diziyi sadece içerik ile ilgili olanlar izliyor halbuki diziler kısa tutulsa ilgisiz bir izleyici kitlesi bile birkaç sefer dener daha büyük izlenme oranlarına sahip olunurdu.

Ha bu arada bizim ülkede aksiyon dizisi de yok. Olunca da Polat Alemdar gibi tutuyor. Varsa yoksa entrika, aşk, dram... Adamın hayata olan arzusunu yıkarlar. 60 dakikalık cinayet, vahşet, gerilim dizisi vardı da biz mi izlemedik. :p

Alnair Alsad ve black bunu beğendi.
  10. Ahbârî

Beğenilen Mesajları:
    835
    gavur dizisinde biliyorsun ki bu adamlar gavur. izleyip geçiyorsun. ama müslüman mahallesinde salyangoz satanı görünce işler değişiyor. Arapların ve İranlıların o kadar sağlam dizileri var. Tarihi dizileri. Filmleri vs. Ama bizde adam gibi yapılmıyor. Bizim dizi sektörümüz arseniğinden dediği gibi işte. Bizim evdekiler medcezir mi neydi onu izliyorlardı. Hani bu kadar saçma bir dizi olamaz. bir kaç sahnesini izledim. fikri düşünce sıfır, kurgu sıfır, altında gençleri gazlama ve yol verme son sürat. Hiç gerek yok bence. Yav eleman jipten iniyor ama cebinde 5 lirası yok ya. Cidden böyle bir sahne vardı. :D Diğer dizilerimiz ise ihtiras aldatmaca vs vs. Bir romandan dizi yapmaya çalış, yazarından izin alma ve içine et. Bu bizde vardır bir tek. Git bir tarih dizisi yap ve dünyaya senin ecdadını uçkur düşkünü olarak göster. Bu da bizde vardır. Git bir tarihi film yap ve alakası bile olmasın. Köse olması gereken adamı sakallı göster. Adam gibi 2 vuruşta devirdiği savaşı sen tut halden hale sok, babasının tesbihi üzerinde bebeler gibi zıplat. Git dağdan inme ayının filminin 4. sünü yap üstüne +35 yap kakala millete. Bizim sektörün daha çok yolu var.

11. arsenik

arsenik Profesör

Beğenilen Mesajları:
    465
    Braquo 3. sezon ilk 2 bölüm.

Üstünden o kadar zaman geçmiş ki 2. sezon sonunda ne olduğunu bile hatırlamıyorum. :D

12. desperado64

desperado64 Profesör

Beğenilen Mesajları:
    447
    Yaşadığınız Şehir:
    Uşak
    Luther 1. sezon 1.2. ve 3. bölümler :)

13. Ahbârî

Beğenilen Mesajları:
    835
    nasıl bişey ne anlatıyor

14. desperado64

desperado64 Profesör

Beğenilen Mesajları:
    447
    Yaşadığınız Şehir:
    Uşak
    Bir ingiliz Behzat Ç Dizisi. 3 sezon. Toplamda 14 bölüm :)

15. friendly

friendly Süper Moderatör Süper Moderatör

Beğenilen Mesajları:
    1.422
    Yaşadığınız Şehir:
    İstanbul
    Luther ilgimi çekti, indirme listeme alıyorum. :harika:

desperado64 bunu beğendi.
  16. NUMB

NUMB Gezgin

Beğenilen Mesajları:
    2
    Breaking bad güzel mi?

İphone 4s 7.0.4 Evasion jailbreak cihazımdan gönderildi.

17. black

black Profesör

Beğenilen Mesajları:
    210
    5 sezon boyunca beyaz kilotlu bir adamın hayatının değişmesini ( daha doğrusu kaymasını ) izliyorsun.

Tarz meselesi 10 üzerinden 7.9 alır benden tavsiye eder miyim? Ederim, sonuç olarak IMDB puanı boşuna 9,5 değildir:)

18. friendly

friendly Süper Moderatör Süper Moderatör

Beğenilen Mesajları:
    1.422
    Yaşadığınız Şehir:
    İstanbul
    Breaking Bad türünün en kaliteli örneğidir ve çok kaliteli bir dizidir.
    Denemenizi tavsiye ederim.

19. Ahbârî

Beğenilen Mesajları:
    835
    Hannibal 1x 1 ve şu anda 2 yi izliyorum. mideye dokunacak bir dizi gibi duruyor ya hadi hayırlısı.

20. Ahbârî

Beğenilen Mesajları:
    835
    hannibal 1x7.

arkadaş nasıl bir dizidir bu yav. bir yandan saçma geliyor bir yandan da merak ediyorsun.

Sayfayı Paylaş