Güncel Teknoloji sitemize hoş geldiniz. Sitemizden tam anlamıyla faydalanmak için giriş yapabilir veya ücretsiz üye olabilirsiniz.

Cnbc e Kanalı Yerine TLC Geliyor

Konu, 'Televizyon Ve Radyo' kısmında murat tarafından paylaşıldı.

1. tambjk

tambjk Misafir

Beğenilen Mesajları:
    158
    Murat çok alakası var, cemaat dün neyse bugün de o. Dün o cemaatin medya gücünü arkasına almış AKP ve yandaşlar ülkenin içine ediyor kelle üstüne kelle alıp, algı operasyonları çekip, masum insanları zindanlara tıkıp beraber bu yollarda ıslanıyorlardı. O zaman isinize gelirken bırakın yasaklamayı alkış tutuyordunuz. Bugün ise yandaş medya cemaat medyadan öğrendiği ne kadar pislik varsa çok daha acemi bir biçimde icra etmeye calisiyor. Ben dün nerede duruyorsam bugün de aynı yerdeydim ama karış olmak başka sansürlemek başka. Bu denli sansür faşizme özgüdür, demokrasi ile uzaktan yakından alakası yoktur. AKP o yapının farkındaydı değil bizzat ortağıydı işbirlikçisinde ama o Zaman'lar ittifak halinde olduklarından hoş karsiladi. Eğer bu hükümetin milli guvenlik gibi bir kaygısı olaydı o Zaman bu denli göz yumdum tüm devleti cemaate teslim etmezdi. Mesele ulusal guvenlik fln değil mesele AKP nin menfaatleri. Basın ozgur olmalıdır, yoksa bugun cemaat medyası kapatılırken sessiz kalırsak geriye medya fln kalmaz. AKP nin ihale ve rant karsiligi oluşturduğu beş para etmez yalancı iftiracı algı operasyonu kiralık havuz gazete ve tv lehine mahkum oluruz ki bu Türkiye'nin sonu demektir.

Sayfayı Paylaş