Güncel Teknoloji sitemize hoş geldiniz. Sitemizden tam anlamıyla faydalanmak için giriş yapabilir veya ücretsiz üye olabilirsiniz.

Bilgisayarda whatsapp kullanmak

Konu, 'Android' kısmında youtuberk tarafından paylaşıldı.

1. youtuberk

youtuberk Gezgin

Beğenilen Mesajları:
    1
    bilgisayarda whatsapp kullanmak isterseniz çok kolay k7.net e gir üye ol sonra pc ye bluestacks programını kur kurduktan sonra bluestackı çalıştır pc içinden android çalıştırmış olacaksınız sonra google playe gir whatsapp indir whatsapp da doğrulama yaparken k7.net de üye oldunuz ya orası size bir telefon numarası veriyor üretiyor onu doğrulama kısmına yazıyorsunuz doğrulama sonunda sms ile başarısız oldu uyarısı geliyor sonra beni ara çıkıyor ona tıklıyorsunuz ozaman k7.net de myk7 menüsü var girip gelen mesaja bakıyorsunuz o mesajda ses dosuası veriliyor dinliyorsunuz o ses dosyasını o dosyada whatsapp doğrulama kodu sesli dinliyorsunuz o kodu oraya yazıyorsunuz tamamdır artık whatsapp ı pc de kullanabilirsiniz anlaşılmayan kısım olursa yardımcı olurum

SyncMaster bunu beğendi.
  2. murat

murat Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajları:
    616
    bluestacks ilk çıktığı sıralarda ilk deneyenlerden biriydim ben ama ona karşı notum olumsuz olmuştu. Windows 7 yi acayip kasmıştı. Cpu ve ram kullanımı oldukça fazla bence bi onun için değmez..

3. youtuberk

youtuberk Gezgin

Beğenilen Mesajları:
    1
    haklısın kasıyor virtualboxa android kurularak da yapılabilir belkide

4. evowinds

evowinds Doçent

Beğenilen Mesajları:
    174
    Pidgin ile kullanılabiliyor Whatsapp ama aynı anda telefon ve bilgisayardan Whatsappı kullanamadım ben.

5. Bloother

Bloother Profesör

Beğenilen Mesajları:
    262
    Yaşadığınız Şehir:
    Antalya
    whatsapp sadece tek yerde kullanılabilir. Bir yerde hesabınızı açarsanız diğerinde iptal olur. ancak 2 ayrı numara kullanıyorsanız 2 ayrı hesap ile whatsapp kullanabilirsiniz.
    Veya alternatif olarak (çevrenizde yaygın olmayabilir) Telegram kullanabilirsiniz.
    Telegram, hiçbir aracı olmadan doğrudan bilgisayara kurulur. Aynı anda bir çok yerde hesap açabilirsiniz. Telefon numaranızı girmeniz yeterlidir. Telefona doğrulama kodu yollar ve aktif edilir. Hem tablet, hem pc, hem de telefonda aynı anda kullanılır ve tek tuşla istediğiniz cihazdan, diğer cihazlardaki oturumu sonlandırabilirsiniz. Telegram'ın artılarından birisi de her türlü dosya gönderebilirsiniz. (.apk, .docx, .pdf vs.)

LG G2 CloudyG3 v1.2 / Dorimanx Kernel v6.7 - Tapatalk

Sayfayı Paylaş