Güncel Teknoloji sitemize hoş geldiniz. Sitemizden tam anlamıyla faydalanmak için giriş yapabilir veya ücretsiz üye olabilirsiniz.

Beyaz Karanfil Dizisinin Ekranlara Veda Edeceği İddia Edildi

Konu, 'Diziler' kısmında murat tarafından paylaşıldı.

1. murat

murat Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajları:
    616

ATV ekranlarında yayına gelen Beyaz Karanfil adlı dizi Kurtlar Vadisi Pusu’ya rakip olmuştu.
    Perşembe akşamlarında aynı saatte ekrana gelen Beyaz Karanfil, Kurtlar Vadisi Pusu karşısında daha fazla direnemedi ve ekranlara veda edeceği iddia edildi.

Büyük umutlarla ekranlara gelen Beyaz Karanfil adlı dizi Kurtar Vadisi Pusu karşısında daha fazla direnemedi.Beyaz Karanfil reytinglerde adeta çakıldı.Başrollerini Ali Sürmeli,Kenan Çoban gibi ünlü isimlerin yer aldığı dizi reyting kurbanı oldu.

ATV'nin Ekim ayında yayınlamaya başladığı dizi Beyaz Karanfil de reytinglere yenildi. Yapımcılığını ve senaristliğini Kurtlar Vadisi Pusu'nun eski ekibinden Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan yaptığı Beyaz Karanfil dizisinde yine Kurtlar Vadisi'nin eski oyuncularından Kenan Çoban, Hakan Boyav ve Ali Sürmeli başrolde oynuyordu.

ATV'nin iddialı yapımı olması beklenen dizi ilk bölümüyle hayal kırıklığına neden oldu.Önce Cuma akşamları ekrana gelen Beyaz Karanfil, reytinglerde üstlerde olamadı. Kurtlar Vadisi Pusu'nun karşısına Perşembe akşamına alınan dizi yine başarılı olmadı. Dizi geçen Perşembe yayınlanan 5. bölümüyle reytinglerde Total'de 23. AB grubunda ise 36. olabildi.Dizinin bu hafta yayınlanan 5. bölümünden sonra yayından kaldırıldığı iddia edildi. Beyaz Karanfil, ATV'nin yeni sezonda yayından kaldırdığı 4. dizisi oldu.

KaynaK

2. evowinds

evowinds Doçent

Beğenilen Mesajları:
    174
    Ben "Ertuğrul Gazi-Diriliş" ve Hafiye dizisi "Filinta"yı bekliyorum. İnşallah başlarına bişey gelmez. Genelde dinlendirici, aile türü dizileri izliyorum.
    Osmanlı Tokadı-Erken bitti.
    Kalp Hırsızı-Yayından Kalktı.
    Bir Yusuf Masalı-Erken bitti.

İzlediklerim:
    Beni Böyle Sev
    Kertenkele (BBS ile çakışıyor, ben mecburen webden izliyorum :( )
    Zengin Kız Fakir Oğlan (Şöyle Böyle)
    Seksenler (Şöyle Böyle)
    Diğer Yarım (Şöyle Böyle)
    Ankaranın Dikmeni (Şöyle Böyle)
    Güllerin Savaşı'nı-Bıraktım

3. arsenik

arsenik Profesör

Beğenilen Mesajları:
    465
    Dizikolik evo ;D

tambjk bunu beğendi.
  4. Alnair Alsad

Alnair Alsad Dekan

Beğenilen Mesajları:
    878
    Maşallah! :D

5. desperado64

desperado64 Profesör

Beğenilen Mesajları:
    447
    Yaşadığınız Şehir:
    Uşak
    Ben de bu dizileri kim izliyor diyordum :p

tambjk bunu beğendi.
  6. tambjk

tambjk Misafir

Beğenilen Mesajları:
    158
    :) "Şöyle böyle" olmalarına rağmen izlemekten vazgeçememek de ilginç.

7. desperado64

desperado64 Profesör

Beğenilen Mesajları:
    447
    Yaşadığınız Şehir:
    Uşak
    @evowinds "Akılsız ve kafasız olsa idim daha mutlu olurdum." diyordu. Demek ki akıllı ve kafalı olunca böyle dizi izliyor. :p

8. evowinds

evowinds Doçent

Beğenilen Mesajları:
    174
    Onları şöyle böyle izliyorum. Yani rastgelirsem bir müddet bakıyorum.
    Bu o diziler şöyle böyle anlamına gelmemeli, geldiyse de yazım yanlışım vardır.

9. tambjk

tambjk Misafir

Beğenilen Mesajları:
    158
    "O hayat benim" dizisi çok başarılı bence. Kurguda abzürtlükler olsada, oyunculukları ve dramı+gerilimi türk tv standartlarının üzerinde.

10. murat

murat Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajları:
    616
    Bi kaç tanede ben izliyorum itiraf edeyim.. Ama gerçekten gereğinden fazla dizi var izleyiciden daha fazla dizi var..

Kurtlar vadisi pusu
    Karadayı
    Kaçak
    Seksenler
    Kızılelma yı izliyordum bitti şimdi Beyaz Karanfili izliyorum ama senaryo çok acemice yapılmış ben olsam o diziyi öyle yapmazdım. Bu uyuşturucu konusunu doğulu bi ailenin hasta çocuğuyla bi bahçıvana dayadılar. Halbuki o konu çok büyük bi konu uluslararası boyutu var.. Ama bunlar çok basite kaçtılar.

11. arsenik

arsenik Profesör

Beğenilen Mesajları:
    465
    O hayat benim dizisinde ilk bölümler gerilim iyiydi. Ben bile izliyordum. 3-5 bölüm sonra bıraktım her zamanki kabak tadını vermeye başlamıştı.

Sayfayı Paylaş