Güncel Teknoloji sitemize hoş geldiniz. Sitemizden tam anlamıyla faydalanmak için giriş yapabilir veya ücretsiz üye olabilirsiniz.

"Beni Paralel Yapı Hristiyan yaptı" Tuğçe Kazaz bu cümleyi kurdu mu?

Konu, 'Türkiye Gündemi' kısmında murat tarafından paylaşıldı.

1. murat

murat Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajları:
    616

Ülke TV'ye konuk olan Tuğçe Kazaz'ın "Beni Paralel Yapı Hristiyan yaptı" dediği iddia edildi.
    Ülke TV'de Esra Elönü'nün konuğu olan ünlü manken Tuğçe Kazaz gündeme dair pek çok konu hakkında konuştu. Kazaz açıklamalarıyla sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi.

"BENİ PARALEL YAPI HRİSTİYAN YAPTI"

Kazaz'ın "Beni Paralel Yapı Hristiyan yaptı" dediği iddia edildi. Ancak kısa süre içerisinde bunun yalan olduğu ve Photoshop kullanılarak Kazaz'ın açıklamalarının çarpıtıldığı ortaya çıktı.

KaynaK
    --- İki Mesaj Birleştirildi, 28 Aralık 2014 ---
    @tambjk Bu kız hakkındaki düşüncelerine katılabilirim.. Gerçi piyasada bundan çok var.

2. tambjk

tambjk Misafir

Beğenilen Mesajları:
    158
    Hangisi daha acı;

-Tuğce Kazaz'ın açıklamalarından siyasi medet umacak kadar alçalıp tv köşelerinde konuk etmek mı?
    -Onun açıklamalarını fotoşoplayıp algı operasyonları çekmek mi?

3. murat

Beğenilen Mesajları:
    616
    Cevap yok.
    Ben samimi bulmuyorum bu kızı.

tambjk bunu beğendi.
  4. murat

Beğenilen Mesajları:
    616
    Hem kişi bazında hem de medya bazında herkes kendi çıkarlarını düşünüyor. O anda kim güçlüyse kim iktidardaysa herkes onun yanında olmaya başlıyor.. Bu sadece çıkar amaçlı. Ben böyle kişiliksiz insanlardan kişiliksiz medyadan nefret ederim.. Zaten oldum olası bizim medyadan hoşlanmadım ben. Ayrıca sürekli güçlünün yanında olan insanlar dönek olur..

YOLCu, Alnair Alsad ve tambjk bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş