Güncel Teknoloji sitemize hoş geldiniz. Sitemizden tam anlamıyla faydalanmak için giriş yapabilir veya ücretsiz üye olabilirsiniz.

Aydın Doğan, Türkiye'den kaçacak

Konu, 'Türkiye Gündemi' kısmında murat tarafından paylaşıldı.

1. Bloother

Bloother Profesör

Beğenilen Mesajları:
    262
    Yaşadığınız Şehir:
    Antalya
    Hahaha hiç güleceğim yoktu ya. En sinirli zamanımda bile güldürdün beni. :D Nasıl bir nefretle yazıyorsan artık elin ayağın titremiş. Baştan sona yazım ve imla hatasıyla dolusun. :D

LG G2 ile gönderildi.

2. tambjk

tambjk Misafir

Beğenilen Mesajları:
    158
    :) mal ya, tabletten yazıyorum, otomatik tamamlama ve düzeltme kafasına göre takılıyor. O kadar sinirlendim ki sorma, oturup düzeltecektim ki dedim nasılsa bu salak iki türlüde anlamıyor, ne diye kasayım kendimi.

Sent from my iPad using Tapatalk

3. Bloother

Bloother Profesör

Beğenilen Mesajları:
    262
    Yaşadığınız Şehir:
    Antalya
    Tabletten yazıp yazmadığın anlaşılıyor Tapatalk imzasından. Yalnız her şeye kılıf bulan adam buna da bir kılıf bulur şimdi. Ayrıca düzeltme olsa düzgün olurdu yazı, adı üstünde düzeltme. Ben sana yazım ve imla kurallarından bahsediyorum. Yine çaktın. Adamda önce karakter olması lazım tabi. :) Neyse sen git çocuklarla muhabbet et. Onlarla tartış. Git safsatalarını, laf oyunlarını onlara yap. :)

Bu arada ben otomatik düzeltme, kelime önerisi, kelime tamamlama, otomatik noktalama, otomatik büyük harf falan kullanmıyorum. Sana da tavsiye ederim. :)

LG G2 ile gönderildi.

4. NUMB

NUMB Gezgin

Beğenilen Mesajları:
    2
    Birbirinize niye anlamsızca hakaret ediyorsunuz.

Sayfayı Paylaş