Güncel Teknoloji sitemize hoş geldiniz. Sitemizden tam anlamıyla faydalanmak için giriş yapabilir veya ücretsiz üye olabilirsiniz.

Alibaba Grubu Meizu'ya Büyük Yatırım Yaptı

Konu, 'Teknoloji Haberleri' kısmında teknolojikman tarafından paylaşıldı.

1. teknolojikman

teknolojikman Yeni

Beğenilen Mesajları:
    12
    AliBaba ticaret sitesi akıllı telefon üreticisi olan Meizu şirketine $590 milyon dolar yatırım yapacağını açıkladı.Meizu Teknoloji Limited Şirketi Çin çevrimiçi ağında dev bir azınlık olacak gibi gözüküyor.
    Meizu ve Alibaba "Hem stratejik hemde iş seviyelerinde birbirini yardım edecek olan iki şirket aynı zaman Alibaba Grubunun işletim sisteminin entegrasyonu içinde yardım edecek."Alibaba'ya ait olan Android tabanlı YunOS platformu Meizu Mx4 ile kullanılabilir bir sürüm oluşturmak istediğini belirtmiş oluyor.

213 milyar dolarlık değere sahip olan Alibaba Grubu Meizu için gerçekten çok iyi bir ortaklık olacağını düşünüyoruz.İkinci olarakta perakande devi olan Alibaba mobil işletim sistemine teşvik,online mağazalar ve sosyal ağdan yararlanarak Meizu akıllı telefonların satışında yardımcı olacak.

Alibaba'nın yatırımı karşısında Meizu firması ne kadar hisse verildiği hakkında bilgi açıklanmadı.
    KAYNAK

Sayfayı Paylaş